Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
16/05/13

ВР постановила вшанувати пам'ять героїв Крут, Кобилянської, Петрушевича, Вернадського

Верховна Рада України (ВР) прийняла без обговорення низку постанов про відзначення пам'ятних дат. У ході ранкового пленарного засідання спікер ВР Володимир Рибак заявив, що ефективність роботи парламентарів дуже низька і запропонував, для оптимізації законодавчого процесу, прийняти відповідні проекти постанов без обговорення.

Депутати затвердили, в тому числі: постанову про святкування 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського, про святкування 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського, про відзначення 100-річчя з дня народження Василя Свиди, про святкування 190-річчя з дня народження Костянтина Ушинського, про відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького, про відзначення 150-річчя з дня народження Ольги Кобилянської, про святкування 100-річчя Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Але депутатам не вдалося проголосувати всі проекти постанов без обговорення. Голосування за проект постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Володимира Вернадського викликало резонанс. Нардепам не вистачило голосів для прийняття відповідної постанови та за пропозицією опозиції кожен неприйнятий проект постанови був розглянутий розгорнуто.

Так, проекти постанов про відзначення 150-річчя з дня народження Євгена Петрушевича, про святкування 240-річчя з дня народження Василя Каразіна, про святкування подвигу героїв бою під Крутами та про відзначення 150-річчя з дня народження Володимира Вернадського після обговорення були прийняті.

Проекти постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Тимофія Бордуляка і про святкування 60-річчя від дня народження Квітки Цісик прийняті не були.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics