Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/04/13

Франківський суд Львівської області не зобов’язав Samsung маркувати техніку українською

Франківський районний суд Львова відмовив у позові викладача університету Святослава Літинського до компанії Samsung через те, що вони відмовилися замінити російське маркування панелі на українське.

Святослав Літинський замовив пральну машину через інтернет-магазин і був переконаний, що, згідно з законодавством, маркування повинно бути рідною мовою.

«Розпакували машинку - там написи не державною мовою, як того вимагає закон. Я тоді звернувся до компанії. Вони кажуть, що не можуть вирішити питання, і у них немає пральних машин з українським маркуванням, тобто виходить, вони незаконно ввезені», - розповів він.

Тоді молодий викладач вирішив судитися з виробником. Чоловік вимагав від Samsung символічної компенсації -105 гривень. Але головне, за його словами, було створити прецедент і зобов’язати маркувати техніку державною мовою.

«Ми хотіли притягнути до відповідальності і виробника, і юридичну особу, яка здійснює імпорт, постачання товарів, тобто хотіли залучити відповідачами усі споріднені компанії Samsung, проте у такому клопотанні нам було відмовлено», - розповів юрист Андрій Яцишин. У суді, окрім іншого, посилались на те,що російську мову в Україні усі знають і розуміють.

Тепер Святослав Літинський готується оскаржити рішення судді і позиватися безпосередньо із корейським виробником, а не з українським представництвом.

Нагадаємо, мешканець Львова Святослав Літинський подав судовий позов на ТОВ «Samsung Electronics Україна» через порушення компанією Закону України «Про засади державної мовної політики» та Закону країни «Про захист прав споживачів».

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics