Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/04/13

Власників приватних будинків у Львові примушують прибирати присадибні ділянки

Власники приватних будинків зобов’язані утримувати свої присадибні ділянки у належному стані. У всіх районах Львова, де є приватні будинковолодіння, ведеться робота із їхніми власниками щодо утримання своїх присадибних ділянок у належному естетичному стані, інформує прес-служба ЛМР.
«Ще на початку весни ми всім керівникам і власникам суб’єктів підприємницької діяльності (МАФів) та власникам приватних будинків з присадибною ділянкою розіслали таке попередження, де просимо привести свою територію до належного стану, пофарбувати огорожі, брами. У нас є 3293 приватні будинки, які відповідно мають присадибну ділянку. До недавнього часу люди виконували ці прохання не надто охоче. Утім вже цієї суботи і сьогодні почали активно, я би навіть сказав масово, прибирати і доводити свої садиби до належного стану. Ті, хто ще не зробив, обіцяють до Великодня все прибрати», - розповів голова Личаківської РА Іван Лозинський.
«На тих, хто не реагує на прохання-звернення, майстри ЛКП здійснюють обхід і складають адмінпротоколи. Відтак цих людей викликають на адмінкомісію в районну адміністрацію. Є частина людей, які відразу після складання протоколу ще до комісії все виправляють. Є такі, хто на комісії вже просять дати їм тиждень. Звісно, ми йдемо на зустріч. Але коли є повне нерозуміння, то накладається штраф до 1700 грн для приватної особи, для юридичних осіб він сягає 3,5 тис», - роз’яснює голова Шевченківського району Львова Олександр Удовенко.
«Ми хочемо нагадати мешканцям приватного сектору, що їх володіння є невід’ємною частиною міста, тому просимо і закликаємо їх належно впорядковувати та дбати про своє подвір’я. Для нас важливо, щоб мешканці самі зрозуміли необхідність утримувати свої присадибні ділянки в охайному, гарному вигляді. Особливо напередодні світлого празника Христового Воскресіння», - каже голова Сихівської РА Ірина Маруняк.
КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР нагадує, відповідно до ЗУ «Про благоустрій населених пунктів», правила благоустрою є обов’язковими для виконання на всій території міста Львова. Дотримання порядку на своїй присадибній ділянці є обов’язком власника перед містом та іншими мешканцями. Важливо, щоб громадяни розуміли, що їх приватна власність є складовою частиною міста та впливає на його зовнішній вигляд.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics