Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

Комунальники Львова погрожують пікетувати Держказначейство

Як поінформував в.о.директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, якщо Держказначейство і надалі блокуватиме кошти міської ради, працівники комунальних підприємств будуть страйкувати.
«Якщо це питання не буде вирішуватися, то доведеться приймати нестандартні рішення. Можливо, вдаватися і до пікетування Казначейства», - розповів в.о.директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник.
За словами директора ЛКП «ШРП Галицького району» Мирона Ядчишина, люди готові до пікету, адже не отримали заробітну плату ще за березень.
«Люди налаштовані на пікет, ми просимо, щоб вони працювали. Маємо надію, що казначейство з нами розрахується. Люди до Паски хочуть заробітну плату, бо вона ще не виплачена за березень», - зазначив Мирон Ядчишин.
До прикладу, тільки ЛКП «ШРП Галицького району» казначейство заблокувало 400 тис. грн.
«У Казначействі є заборгованість перед ЛКП «ШРП Галицького району» у розмірі 400 тис. грн. Це ремонт доріг та прибирання. Люди без зарплати, немає можливості купити матеріали для ремонту доріг. Якщо до кінця тижня люди не отримають зарплат, то вийдуть на вулицю», - розповів начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Микола Захарків.
За інформацією департаменту фінансової політики, станом на 19 квітня Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 17млн 129 тис грн.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics