Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

Вулиця Кривоноса у Львові може стати останньою, де роблять ямковий ремонт - Олійник

У Львові знову критична ситуація через невиконання платіжних доручень міської ради Держканзачейством. Гроші на рахунках міста є, але платежі через казначейство не здійснюються, інформує прес-служба ЛМР.
Як зазначив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, через невропати казначейства у місті вже сьогодні можуть зупинити ямковий ремонт доріг, адже нема грошей на закупівлю матеріалі та на зарплату працівників.
«Дуже хотілося б до Паски закінчити роботи з латання аварійних ям і приступити до планових робіт з суцільного чи картового асфальтування. На відміну він інших речей, які можна відкласти, ці роботи треба проводити вже. Бо це і безпека руху, це і комфорт пересування.
Сьогодні на вул.Кривоноса намагаємося ліквідувати аварійні ями, щоб забезпечити проїзд транспорту. Але може статися так, що це буде остання вулиця, де проводяться ремонти. Бо по усіх ШРП через непроплату рахунків казнечейством не виплачена зарплата працівникам, і вже пішли борги та штрафні санкції по Пенсійному фонді з 20 квітня, є серйозна заборгованість по придбанні бітуму, сипучих матеріалів. Під загрозою зупинення вже сьогодні асфальтних заводів, які дають можливість ремонтувати дороги. Люди готові, техніка готова, бракує елементарного - коштів. І при такій погоді, як сьогодні, гріх чекати, а треба працювати. Сьогодні намагаємося максимально зробити все можливе. Але є серйозна небезпека, що наші ШРП просто зупиняться.
Якщо в цілому заборгованість по казначейству є 17 млн, по бюджету розвитку з них 11,5 млн грн, то конкретно по дорогах – 2,3 млн грн. Це дуже великі гроші. Без яких продовжувати роботи не можливо. Якщо це питання не буде вирішуватися, то доведеться приймати нестандартні рішення. Можливо, вдаватися і до пікетування казначейства», - розповів в.о.директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник.
«Вже зупинився асфальтний завод, якому ми за бітум винні 160 тис. грн. Зараз цей матеріал ми позичили у Личаківському районі», - зазначив директор ЛКП «ШРП Галицького району» Мирон Ядчишин.
«Асфальтні заводи можуть зупинитися вже сьогодні. Бо у борг дають, але до певної межі. Боргів вже назбиралося стільки, що нам перестали вірити», - додав Володимир Олійник.
Як зазначив Володимир Олійник, у відповідь на звернення міської ради у Казначействі відповіли, що не мають фінансового ресурсу від центральної влади. «Тобто Київ не виділяє достатньої суми коштів», - уточнив Володимир Олійник.
За інформацією департаменту фінансової політики, станом на 19 квітня Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 17млн 129 тис грн.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics