Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

Ірландія може стати "новим Кіпром" для українських компаній

Ірландія потрапила до переліку країн, чию юрисдикцію може прийняти український бізнес, зареєстрований зараз на Кіпрі. Це виявилося можливим після укладення договору про скасування подвійного оподаткування з Україною, пише КоммерсантЪ-Украина в статті "Островной инстинкт". У п'ятницю Україна та Ірландія уклали угоду про уникнення подвійного оподаткування. З боку України документ було підписано міністром фінансів Юрієм Колобовим, а з ірландського - його колегою Брайаном Хейєсом. "Підписання конвенції дозволить продовжити подальшу активізацію інвестиційної діяльності у сферах економіки, пріоритетних для обох країн", - заявив український чиновник.

За інформацією фінансового відомства, Ірландія посідає 14-е місце серед 128 країн світу, які активно інвестують в економіку України. Держстат не повідомляє конкретний показник інвестицій з цієї країни, однак обсяги інвестицій з Польщі, у якої 13-е місце за кількістю інвестицій, становлять лише 1,7% від усього потоку капіталу.

Зазначимо, що Ірландія не вважається офшором, однак входить до списку країн з пільговим оподаткуванням. Зареєстрований на острові бізнес, включаючи нерезидентів, сплачує єдиний прибутковий податок у розмірі 12,5% від прибутку. Таким чином, низька ставка оподаткування робить Ірландію привабливою для зміни юрисдикції українськими компаніями, які зараз зареєстровані на Кіпрі.

"Ставка податку на прибуток в 12,5% достатньо приваблива, особливо, якщо врахувати, що йдеться про члена ЄС", - говорить старший юрист юрфірми Integrites Ярослав Абрамов. "Зміна юрисдикції - питання не одного дня. Але після подій на Кіпрі багато компаній, у тому числі - наші клієнти, просять нас підшукати можливі варіанти. У зв'язку зі скасуванням подвійного оподаткування в Ірландії є всі шанси привернути до себе частину компаній, зареєстрованих на Кіпрі", - вважає радник юридичного бюро Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери Гліб Бялий. Серед конкурентів "зеленого острова" називають як Британські Віргінські острови, так і більш респектабельні Мальту і Латвію.

Серед потенційних проблем називають загрозу правок податкового законодавства Ірландії. "Події на Кіпрі були підтримані Єврокомісією, а тому знизили довіру до всіх країн ЄС. Тепер інвестори більш схильні дивитися на азіатські юрисдикції, такі, як Гонконг чи Сінгапур. Все-таки ірландська економіка залишається проблемною, і хто знає, який шлях буде обраний в разі загострення там кризи?", - зазначив партнер юрфірми AstapovLawyers Олег Мальський.

"Після переходу в ірландську юрисдикцію декількох великих світових корпорацій на Дублін йде все посилення тиску. Тому ймовірність посилення податкової політики вельми велика", - зазначив Абрамов.

Раніше повідомлялося, що через особливості законодавства Ірландія і Нідерланди зараз входять в складну схему з ухилення від податків, що отримала назву "подвійна ірландська з голландським сендвічем".


За матерiалами: КоммерсантЪ-Украина

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics