Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/04/13

Лікар з Ізраїлю рекомендує купатися тільки два рази на тиждень

Митися занадто часто не дуже корисно, особливо з використанням таких популярних засобів, як рідке мило, попереджають ізраїльські лікарі. На думку доктора Рахелі Луцато, навіть влітку не варто приймати душ частіше двох-трьох разів на тиждень, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на інтерв'ю фахівця газеті "Гаарец". Особливо доктор Луцато не рекомендує щоденне миття голови. За словами фахівця, прийняті зараз на Заході гігієнічні стандарти, начебто щоденного прийому душу, продиктовані виключно соціальними, а не медичними рекомендаціями.

Навпаки, щоденні обмивання всього тіла, та ще й із застосуванням мильних розчинів, небезпечні для здоров'я. Справа в тому, що при частому митті порушується кислотно-лужний баланс шкірних покривів, вони висушуються, а крім того руйнується природна "змащення", що захищає шкіру від грибків і бактерій.

Саме рідке мило надає найбільш руйнівний вплив через підвищену концентрації поверхнево-активних речовин. До того ж рідкі миючі засоби гірше змиваються з шкіри. Існують наукові дослідження, що дозволяють припустити, що при постійному змиванні верхнього шару шкіри, порушується зона, що синтезує вітамін Д, що викликає його дефіцит в організмі.

На думку доктора Луцато, для підтримки здоров'я найкраще приймати душ лише двічі на тиждень, а щодня виконувати тільки локальні гігієнічні процедури.

Лікар також рекомендує після миття вушні раковини просто протирати рушником, а не користуватися вушними паличками та іншими "проникаючими" коштами.

Зазначимо, що запах поту, який нерідко бентежить його володарів, навпаки притягує протилежну стать, стверджують британські науковці. Напередодні Дня святого Валентина в цій країні вийшла книга Габріель Фробес під назвою Lust and Love, Is it More Than Chemistry ("Любов і похіть - більше, ніж просто хімія?"), видана Королівським хімічним товариством (Royal Society of Chemistry), де роз'яснюється роль феромонів.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics