Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
19/04/13

Держава лікує чорнобильця на 7 грн 50 коп в місяць

На ліки для одного чорнобильця держава дає 7 грн 50 коп. в місяць. Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив член ЛОО «Союз Чорнобиль України» Валентин Крамаровський.

«Нам кажуть, що нам все мало, що нас лікують безкоштовно. Так, нас лікують безкоштовно: держава щедрою рукою видає на ліки для чорнобильця 7 грн 50 коп. в місяць», – наголосив він.

За словами Валентина Крамаровського, законом передбачено, що кожного року чорнобилець має право отримувати санаторно-курортну путівку. «З початку року минуло майже 5 місяців, хоч одну путівку хтось отримав?!», – бідкався він.

«Щороку також передбачена одноразова допомога на оздоровлення. В законі написано одне, але, фактично, для ліквідатора другої категорії – це 90 грн, першої – 120 грн. Оздоровлюйся як хочеш», – зазначив він.

Своєю чергою заступник директора Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Оксана Яковець зауважила, що в обласному бюджеті на програму із забезпечення медикаментами на безкоштовній основі торік було закладено 930 тис. грн, цього року – 1 млн 57 тис. грн. Тому, як вона стверджує, ця місячна допомога на ліки для чорнобильця виходить значно більшою, ніж 7 грн 50 коп. «Радіаційний центр щороку проводить диспансеризацію постраждалих осіб, там є інформація про кожного чорнобильця. Всі ліки видаються на безкоштовній основі й діляться пропорційно до кількості постраждалих громадян. Окрім цього, розпорядженням затверджена мережа аптек, яка відпускає чорнобильцям ліки: є такі люди, які вибирають ліки і на 300 грн, і на 800 грн, і на 1,5 тис. грн», – додала вона.

Додамо, що загалом на Львівщині 9,5 тис. чорнобильців (враховуючи дітей), з них близько 7 тис. дорослі – ліквідатори, евакуйовані та переселені.

Галінфо

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics