Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
07/04/13

Новi дорожнi знаки поступово з'являтимуться на дорогах

Новi дорожнi знаки, передбаченi змiнами до Правил дорожнього руху (ПДР), що набувають чинностi з 15 квiтня, вiдразу встановлюватимуться на новозбудованих дiлянках дорiг, тодi як на наявних дорогах вони з'являтимуться поступово, повiдомив начальник Центру з безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України Сергiй Будник.

На брифiнгу в Києвi у п'ятницю вiн пояснив, що вiдповiдальнiсть за встановлення знакiв лежить на власниках дорiг, якими є "Укравтодор" (за межами населених пунктiв) i територiальнi громади та комунальнi пiдприємства.

С.Будник уточнив, що змiненi правила передбачають 11 нових дорожнiх знакiв, переважно трьох категорiй: iнформацiйнi, сервiснi та вказiвнi, передбаченi Вiденською конвенцiєю про дорожнi знаки та сигнали. Вiн наголосив, що скоригованi ПДР чiтко закрiпили прiоритет дорожнiх знакiв над дорожньою розмiткою.

Водночас С.Будник зазначив, що до появи нових знакiв, наприклад, "початок щiльної забудови", що обмежує швидкiсть руху до 60 км/год. (такi знаки дiють у Польщi - IФ), водiї мають дотримуватися дiючих знакiв початку населеного пункту.

За його словами, у свою чергу ДАI перший мiсяць дiї змiнених правил зосередить свою роботу з їх порушниками не на стягуваннi штрафiв, а на роз'яснювальнiй i профiлактичнiй роботi.

Зокрема, йдеться про нову вимогу з жовтня по квiтень включно вмикати за межами населених пунктiв ближнє свiтло, порушення якої може спричинити накладення штрафу в розмiрi вiд 255 до 340 грн.

С.Будник висловив сподiвання, що впровадження змiнених правил дасть змогу вiдновити тенденцiю до зниження смертностi на українських дорогах, яка виникла з 2008 року, але порушилася в останнi два роки.

Як повiдомлялося, згiдно зi змiненими ПДР, дорожнi знаки мають вiдповiдати вимогам нацiонального стандарту, вони не повиннi бути закритi повнiстю або частково вiд учасникiв дорожнього руху будь-якими перешкодами, мають проглядатися на вiдстанi щонайменше 100 м у напрямку руху й бути розмiщеними не вище 6 м над рiвнем проїжджої частини. ПДР тепер вимагатимуть, щоб знаки встановлювалися на тому боцi дороги, який вiдповiдає напрямку руху, й розмiщувалися так, щоб передану ними iнформацiю могли сприймати саме тi учасники руху, для яких її призначено.

Інтерфакс-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics