Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
07/04/13

Комісія одноголосно рекомендувала Януковичу помилувати Луценка

Комісія при Президентові України у питаннях помилування, приймаючи рішення внести пропозицію Главі держави помилувати колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, виходила з питань необхідності послідовної реалізації політики декриміналізації й гуманізації законодавства. Про це повідомила член комісії при Президентові України у питаннях помилування Олена Лукаш.

«Рекомендуючи Президентові України помилувати Юрія Віталійовича Луценка, Комісія з питань помилування виходила передовсім з питань гуманності, з питань необхідності послідовної реалізації політики Президента щодо декриміналізації та гуманізації українського законодавства», - зазначила О.Лукаш. Вона також підкреслила, що ця політика спрямована на приведення українського законодавства у відповідність до європейських стандартів щодо захисту прав і свобод людини.

За її словами, на розгляд комісії надійшли звернення до Президента України з проханням про помилування Юрія Луценка від Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської, колишнього президента Європейського парламенту Пета Кокса, колишнього президента Республіки Польща Александра Кваснєвського. Також гуманітарну місію Пета Кокса та Александра Кваснєвського письмово підтримала дружина Юрія Луценка - Ірина.

«Рішення Комісії приймалося одноголосно і вже сьогодні було реалізоване», - зазначила член Комісії у питаннях помилування.

Як повідомила О.Лукаш, Комісія у питаннях помилування є колегіальним органом, який діє при Президентові України. Вона складається з 19 осіб. Її рішення приймаються більшістю від складу та за наявністю кворуму. Комісія всебічно, повно та ретельно вивчає документи, подані на помилування. Комісія також вивчає усі обставини, які свідчать про можливість помилування або про відхилення такої можливості, і вносить Президенту рекомендації щодо видання відповідного акту про помилування. Якщо Глава держави погоджується з рішенням Комісії, він видає відповідний Указ, підкреслила член Комісії при Президентові України у питаннях помилування.

Про це повідомляє сайт Партії регіонів, посилаючись на офіційне Інтернет-представництво Президента України.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics