Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/03/13

УДАР через депутатські пільги погрожує заблокувати Раду

Для того, щоб скасувати депутатські пільги потрібно буде вдаватись до радикальних заходів, припустив 25 березня під час круглого столу «ЧЕСНО про 100 днів роботи народних депутатів Львівщини» народний депутат від партії УДАР Ярослав Гінка.

«Я не виключаю, що для скасування депутатських пільг потрібно буде вдаватися до радикальних заходів, як це потрібно було для персонального голосування», - сказав Ярослав Гінка.

У коментарі для ZAXID.NET нардеп уточнив, що парламентська більшість, очевидно, не буде підтримувати скасування пільг: «Тому, мабуть, будемо вдаватись до блокування трибуни».

Окрім того, представник УДАРу зазначив, що як нардеп скористався лише проживанням у готелі «Київ» і одного разу проїздом у потязі. Його колега по фракції Ярослав Дубневич своєю чергою запевнив, що жодними пільгами не користується.

Присутній на круглому столі нардеп від ВО «Батьківщина» Ігор Васюник розповів, що двічі чи тричі скористався правом перельоту, а його колега Михайло Хміль повідомив, що проживає в номері готелю «Київ» і кілька разів скористався пільговим перельотом в Київ.

Водночас, всі присутні народні депутати запевнили, що готові підтримати вимоги руху ЧЕСНО щодо скасування 18-ти з 40-а депутатських пільг. Зокрема, ЧЕСНО пропонує скасувати 12 пільг чинних депутатів, серед них: право депутата на отримання у власність жилого приміщення; пільги депутатів на безкоштовне використання ЗМІ; матеріальну допомогу депутатам на оздоровлення під час відпустки; замінити безкоштовний проїзд депутата на всіх видах транспорту на лімітовану річну суму та ін.
Джерело:
ZAXID.NET

Zaxid.net

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics