Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/03/13

Лише 7 з 12 нардепів-мажоритарників Львівщини розсекретили своїх помічників

Лише сім народних депутатів з 12 депутатів-мажоритарників Львівщини у відповідь на звернення руху «Чесно» надали списки всіх своїх помічників і ще один депутат надав таку інформацію частково.

Про це сьогодні під час дискусії «Чесно про 100 днів роботи народних депутатів Львівщини» повідомив керівник аналітичного відділу Центру політичних студій та аналітики Віталій Шарлай.

Рух «Чесно» звернувся до кожного нардепа з проханням оприлюднити прізвища як штатних своїх помічників, так і тих, хто працює у них на громадських засадах.

Найбільше помічників виявилось у Степана Курпіля – 30 осіб. У Лідії Котеляк – 28, у Романа Ілика – 27, в Олега Канівця – 24, у Михайла Хміля – 19, в Ігоря Васюника – 13, у Василя Пазиняка – 8. Один депутат – Ярослав Дубневич – надав інформацію частково – лише про чотирьох своїх помічників. Четверо свободівців – Андрій Тягнибок, Ірина Сех, Юрій Михальчишин та Ірина Фаріон – не відповіли за звернення руху «Чесно». Також жоден з представників «Свободи» не прийшов сьогодні на дискусію, хоча, як стверджують організатори, вони запрошували всіх 12 депутатів-мажоритарників від Львівщини. Водночас частина цих депутатів надала інформацію про своїх помічників Громадянській мережі «Опора».

Дубневич своєю чергою зазначив, що в нього крім штатних помічників є ще 11 помічників на громадських задах. І ті з них, хто погодиться на оприлюднення такої інформації, залишаться його помічниками, а інші – здадуть посвідчення. Нардеп пообіцяв вирішити це питання впродовж десяти днів і офіційно надати всю інформацію про своїх помічників.

Михайло Хміль також зазначив, що треба виважено підходити до оприлюднення інформації про помічників народних депутатів. На це експерти руху «Чесно» відповіли, що посвідчення помічника народного депутата видає апарат Верховної Ради, і якщо влада захоче в той чи інший спосіб тиснути на помічників опозиційних депутатів, то вона і так може цю інформацію легко отримати. Тому приховувати від громадськості прізвища тих, хто працює на народних депутатів, немає жодного сенсу.

«Ця інформація має бути відкрита, бо ці люди не просто отримують зарплату від держави, вони впливають на прийняття рішень», – підкреслив директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.

Крім того, в русі «Чесно» повідомили, що лише вісім з 12 депутатів оприлюднили свої біографії.

Усі депутати, крім Пазиняка та Курпіля, спілкуються з виборцями через мережу Facebook.

За перших 100 днів роботи депутати-мажоритарники Львівщини зареєстрували 47 законопроектів.

Були серед них і прогульники – з семи сесійних днів Верховної Ради Фаріон, Сех, Дубневич та Котеляк прогуляли по одному засіданню.

Водночас експерти «Чесно» позитивом назвали те, що серед депутатів Львівщини за цей час не було кнопкодавів.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics