Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
25/03/13

Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Львівщині - на завершальній стадії

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 9.00 25 березня 2013 року на території області продовжуються роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася внаслідок сильних снігопадів 22 березня, інформує прес-служба ЛОДА.

Протягом 23 березня та зранку 24 березня забезпечено доїзд до 86 населених пунктів, а за станом на 18.00 24 березня до всіх 106 населених пунктів, з якими було відсутнє автомобільне сполучення. Але внаслідок сильного вітру з виникненням снігових заметів на автодорогах місцевого значення у Бродівському районі в ніч на 25 березня виникло затруднення доїзду до ряду населених пунктів. За результатами проведених снігоочисних робіт в нічний час, на ранок залишається затрудненим доїзд до 1 населеного пункту цього району (с. Бучина).

На ранок 25 березня в області забезпечено безперешкодний рух автомобільного транспорту на всіх автомобільних дорогах державного, регіонального і місцевого значення, за винятком дороги місцевого значення у Бродівському районі до с. Бучина, де є рух транспорту затрудненим.

В області продовжують працювати обласний та на постраждалих територіях місцеві штаби керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року.

Протягом 24 березня підрозділами ДСНС та Збройних сил України:
здійснено буксирування 5 автотранспортних засобів, в тому числі
1 автобус та 4 легкових автомашини, надано допомогу 6 особам;
до пунктів обігріву звернулось 48 осіб.

Роботи щодо забезпечення доїзду до населених пунктів проводяться цілодобово, зокрема і в нічний час. Для розчистки доріг в області 24 березня було задіяно 1967 осіб та 324 одиниці техніки, зокрема від:

Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 31 особа та 10 одиниць техніки,

Збройних сил України – 29 осіб та 13 одиниць техніки.

Для забезпечення техніки паливно-мастильними матеріалами використовується регіональний та місцеві резерви матеріально-технічних ресурсів.

Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації продовжуються і знаходяться на завершенні. Ситуація контрольована.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics