Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/03/13

Кіпр запроваджує надзвичайний стан в економіці

Уряд Кіпру збирається ввести обмеження на рух капіталу через "надзвичайний стан" в економіці.

Про це говориться в одному із законопроектів, які були внесені в парламент із метою стабілізувати ситуацію, передають РИА Новости.

Внесений на голосування в парламент законопроект передбачає понад десяток заходів, повідомляє грецька газета "Вима".

Закон надає міністру фінансів і Центральному банку Кіпру повноваження по введенню будь-яких обмежувальних заходів, у тому числі на рух капіталу, при необхідності й для захисту громадського порядку й безпеки.

У документі говориться про "дуже критичну ситуацію", значний відтік депозитів загрожує дестабілізацією фінансової системи країни й самому існуванню кредитних установ.

Законопроект, зокрема, припускає обмеження на зняття готівки; заборону на дострокове розірвання угод про внески; обов'язкову реструктуризацію строків погашення термінових депозитів; заборону або обмеження на відкриття нових рахунків.

Також водиться заборона на перетворення депозитів на поточних рахунках/внесках у строкові вклади; заборона або обмеження по безготівкових операціях; обмеження на використання дебетових, кредитних і передплачених карт; заборона або обмеження на видачу готівки по чеках; обмеження на міжбанківські операції або операції в рамках однієї установи; обмеження по операціях з державними установами; обмеження на рух капіталів, платежі й переклади.

Також передбачаються будь-які інші обмежувальні заходи, які міністр або голова Центрального банку вважають за необхідне ввести в ситуації, що склалася в інтересах громадського порядку або суспільної безпеки.

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics