Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

"Ринкова війна" у Дрогобицькій міськраді

20 лютого за наполяганням депутатів опозиційних фракцій, зокрема ВО «Свобода», відбулася позачергова сесія Дрогобицької міської ради. Міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, який вперто не погоджувався на позачергову сесію, заручився підтримкою міліції та «Беркуту», які силоміць перешкоджали громадянам, депутатам Дрогобицької районної ради і депутатам Львівської обласної ради, зокрема свободівцю Осипу Магуру, потрапити в приміщення Ратуші.

Цього дня біля Дрогобицької міської ради зібралися приватні підприємці, які протестують проти продажу території молочного ринку та проти перенесення промислового ринку, а також вчителі, які стурбовані наміром закриття шкіл в місті. Задля вирішення цих міських проблем депутати від ВО «Свобода» та інших опозиційних фракцій зібрали підписи про скликання позачергової сесії.

«Нашою вимогою було скасування рішення про реструктуризацію продуктового ринку і передачу приватній структурі ділянки, на якій він розташований, - зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Дрогобицькій міській раді Олег Хрущ. – Адже рішення про передачу великої ділянки в самому центрі міста приймали без дотримання процедури, з порушенням законодавства». За словами депутатів, уже 25 лютого може розпочатися будівництво на місці ринку, а це значить, що десятки людей залишаться без роботи.

За наполяганням депутатів і під тиском громадськості та журналістів міський голова все ж був змушений провести позачергову сесію. При цьому, як зазначив депутат Олег Хрущ, Олексій Радзієвський відкрито погрожував ініціаторам позачергової сесії.

Для ухвалення рішення, яке скасувало би дозвіл на забудову ринку, не вистачило голосів. Щоправда, опозиція наполягла на поіменному голосуванні, завдяки чому виборці дізнаються, хто підтримує, а хто ні позицію громади. Після голосування міський голова закрив позачергову сесію і розпочав чергову – всупереч регламенту та чинному законодавству.

Як зазначив депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Осип Магур, він звернеться до компетентних органів щодо законності останніх рішень міської влади та порушуватиме цю проблему на рівні обласної ради.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics