Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

Влада платить суддям квартирами і посадами за виконані замовлення

Призначення судді Родіона Кірєєва на керівну посаду в Печерському суді є "розплатою режиму за виконане замовлення" щодо Юлії Тимошенко, заявляє "Батьківщина".

"Безсоромно і публічно влада розпочала розплачуватися з суддями, яким було доведено завдання посадити лідерів опозиції", - наголошується у заяві партії Тимошенко.

"Буквально вчора із засобів масової інформації стало відомо про винагороду у вигляді квартири за мільйон гривень судді Вищого спеціального суду з розгляду цивільних та кримінальних справ Тетяні Широян за судове свавілля щодо Юрія Луценка. Сьогодні зроблений ще один крок, який має заохотити продажних осіб у мантії прислужувати владі і бути суддями "за викликом", - обурюються в опозиції.

У "Батьківщині" вважають, що "суддя Кірєєв став уособленням репресивної машини Януковича".

"Саме ця особа, пітніючи від страху і боячись власної відповідальності за скоєне, за надуманими безпідставними обвинуваченнями посадила у в’язницю лідера опозиції Юлію Тимошенко", - йдеться в заяві партії.

"Саме це потворне втілення так званого судочинства режиму Януковича своїм блюдолизством і нікчемністю в короткі терміни заслужило карколомного кар’єрного зростання з рядового клерка сільського рівня до керівної посади "головного" суду країни", - заявляє "Батьківщина".

В опозиції переконані, що призначення Кірєєва "є цинічним викликом, ознакою системної кризи та повної руйнації судової гілки влади".

"Режим Януковича зрозумів, що телефонне право і прямі вказівки вже не працюють, тому перейшов до відкритого і демонстративного підкупу так званих суддів. На фоні продовження репресій проти представників опозиції, а також намагання зліпити нові звинувачення проти Тимошенко, влада через призначення Кірєєва намагається дати суддям сигнал: підлість, зрада обов’язку і присяги щедро оплачуватиметься", - йдеться у заяві.

"Кірєєв і інші виконавці злочинних наказів з Банкової мають знати: справедливий і чесний суд обов’язково відбудеться, але вони там будуть присутні не в суддівських мантіях, а на лаві підсудних разом зі своїми господарями", - погрожує "Батьківщина".

Українська правда

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics