Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

Україна в 2013 році планує одержати 10 млрд. куб. м туркменського газу

Україна планує цього року почати поставки туркменського газу. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна. "У цьому році Україна планує розпочати поставки туркменського газу. На початковому етапі у розмірі 10 млрд куб. м", - уточнив Ставицький.

Відповідаючи на запитання за якою ціною Україна планує отримувати туркменський газ, Ставицький відповів, що Україна працює над питанням спотових європейських ринках. "Відповідаючи на запитання за якою ціною Україна планує отримувати туркменський газ, Ставицький відповів, що Україна працює над питанням спотових європейських ринках. На думку міністра, ціна туркменського газу буде нижчою 280 дол за тис. куб. м. "Переговори йдуть, не хочу забігати наперед, а моя особиста думка, що, якщо взяти спотові ціни мінус транзитну складову, ми вийдемо на ціну газу менше 280, ось побачите", - сказав він.

Також Ставицький впевнений, що українська сторона домовиться з російськими партнерами щодо використання російської газотранспортної системи. "Перше на що ми спираємося в рамках СНД Зона вільної торгівлі, яка в рамках цієї зони всі члени СНД мають рівний доступ до газотранспортної системи", - додав Ставицький.

Раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністрові Юрію Бойку, Ставицький і міністру економіки Ігоря Прасолова негайно розпочати розробку документів, необхідних для реалізації домовленості Президента України в Туркменістані.

Нагадаємо, що під час візиту Президента України Віктора Януковчиа в Туркменістан минулого тижня був підписаний меморандум про взаєморозуміння між "Нафтогазом" і "Туркменгазом". Меморандум передбачає відновлення поставок газу в Україну та країни Європи, а також розвідку родовищ на території Туркменістану. Втім, вирішувати яким чином можуть бути поновлені газові поставки з Туркменістану, з урахуванням російського фактору, будуть вирішувати фахівці.

Про терміни виконання домовленостей також не повідомлялося. Однак, стало відомо, що Україна братиме участь у відкритих тендерах на розвідку родовищ на території Туркменістану.

Нагадаємо, що прямі поставки газу з Туркменістану в Україну припинилися в 2006 р.

Нагадаємо, Україна, яка імпортує близько 60% споживаного природного газу, до 2006 р. закуповувала це паливо не тільки в Росії, але і за більш низькою ціною в Туркменії, а також в Узбекистані, постачальником була компанія RosUkrEnergo. Поставки були перервані після того як Росія викупила весь обсяг середньоазіатського газу на багато років вперед і стала монопольним постачальником палива в Україну.

РБК-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics