Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/02/13

«Євробаскет має нас об’єднати», - А. Садовий

Як зазначив сьогодні на позачерговому засіданні сесії міської ради міський голова Львова Андрій Садовий, на сьогодні розглядається кілька варіантів земельних ділянок для будівництва багатофункціональної арени для чемпіонату Європи з баскетболу.

«Базовою, з самого початку, ми проговорювали територію на пр. Чорновола. Представники баскетбольного клубу виїжджали і ми вважали, що ця ділянка цілком підійде, тому що це є центр міста, це є доступність, це є транспорт і якісне сполучення. Але, буквально за тиждень до останньої сесії міської ради, фахівці баскетбольного клубу спільно з експертами зійшлись на думці, що ця ділянка не може бути використана, тому що бракує території для влаштування відповідних паркомісць.

Тоді ми перейшли на розгляд інших пропозицій - це Липова Алея, 5. Коли голосували ухвалу міської ради - вона голосувалась достатньо оперативно, відповідаючи на лист, який надійшов на моє ім’я від директора БК «Політехніка-Галичина», від керівництва футбольного клубу з проханням виділити земельну ділянку за адресою вул.Липова Алея,5. Що ми і зробили, щоби ми не мали негативних думок під час оргкомітету, який проводився на найвищому рівні в нашій державі. Будучи на оргкомітеті, ми вже мали відповідну ухвалу.

На сьогодні команда фахівців працює у Львові, і ми очікуємо до кінця тижня на їхній остаточний вердикт. З точки зору ефективності, це дуже цікава ідея – за адресою Липова Алея,5 збудувати арену. Але є також і технічні моменти, тому що мова йде про серйозну конструкцію. Тому фахівці повинні в найближчі чотири дні дати нам кінцевий варіант. Якщо зупиняємось на вул.Липова Алея,5, - тоді добре. Якщо все-таки це питання потребує модернізації, є пропозиція, яку я озвучив публічно – це є вул. Ряшівська (проектована). Це є вільна земельна ділянка, там є відповідна кількість території для будівництва самого спортивного комплексу і для паркінгів.

Також ми не відкидаємо варіант «Арени Львів», тому що територія біля арени зарезервована під «Олімпійську надію», і один з варіантів, який також проговорювався – це будівництво мультифункціонального комплексу, який можна було б використовувати і під баскетбол, і ігрові види спорту, і під хокей.

Тому на сьогодні ми маємо діючу пропозицію, по якій ведеться робота – це є вул.Липова Алея,5, яка оформлена, і ряд пропозицій, які всі обговорюються, тому що зажди треба мати різні варіанти. Будівництво буде вестись в достатньо стислі терміни, і тому треба приймати оперативні рішення.

Євробаскет має нас об’єднати незалежно від політичних та інших аспектів, ми повинні бути патріотами міста Львова, щоб гідно і з честю провести матчі в місті і щоб добра слава нашого міста лунала по всьому світу, як і після ЄВРО-2012», - зазначив міський голова Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, Львів разом з 5 містами країни здобув право на проведення Чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics