Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
14/02/13

Борг казначейства перед бюджетом Львова сягнув 16 млн грн

Як поінформували у департаменті фінансової політики ЛМР, сума невиконання казначейством платіжних доручень міської ради збільшується. Якщо вчора держказначейство не проплачувало 12,7 млн грн, то сьогодні загальна сума непроплат становить 16 млн грн, інформує прес-служба ЛМР.
На рахунки розпорядників коштів не надходять 3,5 млн грн субвенції на дороги із спеціального фонду міського бюджету. Загальний фонд бюджету недоотримує 10 млн 300 тис. грн.
Майже 880 тис. грн не перераховано на витрати апарату управління – канцтовари, марки, бензин, обслуговування комп’ютерної техніки. Також казначейство не виконує платіжних доручень управління культури на 230 тис. грн, Уже понад 1 млн 150 тис. грн не перечислюють на рахунки управління освіти. «361,9 тис. грн не проплачується на закупівлю матеріалів, зокрема і канцелярських, 789,3 тис. грн – це оплата послуг, в основному, зв’язку, а також послуг з дератизації, дезінфекції», - повідомили в міському управлінні освіти.
На загальну суму понад 6 млн 890 тис. грн не виконуються платіжні доручення на потреби житлово-комунального господарства. Відтак, кошти районних адміністрацій, за які оплачують роботи з поточного ремонту житлового фонду, становлять 1 млн 941 тис. грн. Ще 416 тис. грн не проплачують на придбання піскосуміші. Найбільша ж сума затримується в казначействі на поточний ремонт доріг, озеленення та саночистку – понад 4,5 млн грн.
Як уточнила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк, по Галицькому району платіжні доручення не виконано на понад 1,48 млн грн.
«Йдеться про кошти на благоустрій міста, на озеленення, на висадку квітів, на ознакування, на саночистку. Є також чимала сума, яку ми не можемо повернути підрядникам за виконані ще у попередні роки роботи», - додала Ірина Маруняк.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics