Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
14/02/13

«Свобода» хоче від Садового план з Євробаскету-2015 у Львові або скличе позачергову сесію

Сьогодні, 14 лютого, у Львові під час прес-конференції "Загроза зриву Євробаскету" заступник голови фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Любомир Мельничук зачитав заяву фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді щодо проблем підготовки міста до баскетбольного Чемпіонату Європи-2015, повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».

Подаємо текст заяви повністю:

"7 лютого 2013 року за особистої ініціативи львівського міського голови на пленарному засіданні Львівської міськради затверджено ухвалу №2114, згідно з якою комунальному підприємству "Спортресурс" погодили місце розташування земельної ділянки та надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,7 га по вул. Липова Алея, 5 у постійне користування для будівництва та обслуговування інфраструктури багатофункціонального спортивного комплексу.

Міський голова, наголошуючи на невідкладності розгляду цього питання та прямій залежності між його вирішенням і можливістю проведення у Львові 2015 року Чемпіонату Європи з баскетболу, вніс зазначений проект рішення на розгляд депутатів у переддень пленарного засідання. Необхідність ухвалення цього рішення міський голова також мотивував офіційним листом від баскетбольного клубу "Політехніка Галичина" та ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати", який особисто продемонстрував на пленарному засіданні Львівської міської ради.

Зазначимо, що саме таким чином виконавчі органи ЛМР у минулому готували більшість рішень щодо підготовки проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, коли питання не були досконало опрацьовані уповноваженими на це службовцями, не було проведено громадські слухання, зате в останній момент міський голова виносив той чи інший проект ухвали з мотивацією: "якщо депутати зараз за нього не проголосують – то зірвуть проведення "Євро-2012". У згаданому вище випадку аналогічно відбулось із питанням щодо "Євробаскет-2015".

Наслідком цих маніпулятивних дій львівського міського голови в питанні підготовки до "Євро-2012" стала фактична втрата права власності територіальної громади міста на будівлю футбольної арени, а його дії в інвестиційній та інфраструктурній сфері узагалі знівелювали значення органів місцевого самоврядування у проведенні цього спортивного дійства у Львові.

Сьогодні наслідком такої методики розробки та ухвалення рішень з боку міського голови стала реальна загроза забудови земельних ділянок із сучасними футбольними полями, на яких тренуються понад 700 дітей шкільного віку, та фактичного зриву проведення у Львові Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Зважаючи на зазначене, вимагаємо від міського голови невідкладно оприлюднити чіткий план заходів щодо вирішення проблемних питань підготовки міста до проведення Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. У разі бездіяльності міського голови у вирішенні цих проблем залишаємо за собою право невідкладно скликати позачергову сесію Львівської міської ради для розгляду ситуації, що склалась у зв'язку із діями виконавчих органів ЛМР щодо підготовки міста до проведення 2015 року Чемпіонату Європи з баскетболу".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics