Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
13/02/13

На Львівщині ціни на плодоовочеві культури нижчі середніх по Україні

За даними моніторингу цін, на споживчому ринку Львівської області станом на 8 лютого 2013 року Львівщина за рівнем цін на птицю (тушки курячі) та капусту посідає перше місце, причому середня ціна на капусту становила 1,76 грн/кг при середній роздрібній ціні по Україні 2,41 грн/кг, інформує прес-служба ЛОДА.

Ціни на інші товари плодоовочевої групи були нижчими за середні по Україні. Так, за рівнем середніх цін на моркву та буряк Львівщина посіла друге місце по Україні, за ціною на картоплю – 4-5 місце, а ціна на цибулю залишилась стабільною – 13 місце.

В м’ясопродуктовій товарній групі стабільною та нижчою за середній рівень по Україні залишилась ціна на яловичину – 5 місце (53,41грн/кг при 56,75 грн/кг в Україні), 3 місце в рейтингу моніторингу цін зайняла середня ціна на свинину. Стабільними залишались ціни на молокопродукти.

За середніми цінами на хліб житній, житньо-пшеничний Львівська область зайняла 7 місце та була нижчою за середній рівень цін по Україні на 0,33 грн. Ціни на крупу гречану та цукор є значно нижчими за середні роздрібні ціни по Україні. По даних товарних групах область була на 3 і 4 місцях відповідно.

Моніторинг цін проводився головним управління статистики у Львівській області та з урахуванням даних Державної служби статистики України в мережевих супермаркетах, окремих підприємствах роздрібної торгівлі, на ринках, а також автозаправних станціях.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics