Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
07/02/13

Львів'яни заборонили будівництво на пр.Шевченка, 3 та пл.Галицькій, 15

Відповідно до протоколу громадських слухань щодо реконструкції нежитлових приміщень на пр. Т. Шевченка, 3 і пл. Галицька, 15 під торгово-розважальний центр, більшість учасників слухань виступили за заборону будівництва. Про це інформує прес-служба ЛМР.
Як повідомив присутніх начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування Юрій Верхола, виконавчий комітет Львівської міської ради своїм рішенням від 07.04. 2006 року надав ТзОВ «Кіносвіт» дозвіл тільки на проектування та реконструкцію нежитлових приміщень будинків 1-го поверху на пр.Шевченка, 3 і пл. Галицькій, 15 під торгово-розважальний центр. Відповідно до діючої тоді процедури, замовник отримав архітектурно-планувальне завдання у 2008 році. Після цього мав бути наступний етап – розробка і погодження проектної документації. Також в 2007 замовник отримав дозвіл на розбирання будівель кінотеатру, які знаходились в аварійному стані терміном до 10 липня 2007 року і який не міг бути підставою для виконання будівельних робіт. Після того законодавство декілька раз змінювалось. Відповідно до чинного на даний момент ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», забудова здійснюється на підставі наданих містобудівних умов та обмежень. ТзОВ «Кіносвіт» не зверталось за отриманням містобудівних умов та обмежень до Львівської міської ради. Архітектурно-планувальне завдання від 27.06.2008 №448 не може бути підставою для погодження робочого проекту та отримання дозволу на будівництво, оскільки втратило чинність.
«Ця територія не дуже привабливо виглядає і потребує упорядкування. І, звичайно, якісь заходи там треба було застосовувати. В цьому випадку інвестор починав із малого рішення перепланування приміщень першого поверху, потім в нього зросли апетити. Я так розумію, що археологічні дослідження він мав би проводити тоді, коли почне будівництво, але угоду з археологами так і не було укладено. Історико-містобудівне обґрунтування на це будівництво опрацьовувалося Інститутом «Укрзахідпроектреставрація» і було погоджене Державною службою з питань національної культурної спадщини Міністерства культури. Проектна документація відхилена від історико-містобудівного обґрунтування. Я так розумію, що вони починали по одній процедурі, а дозволи отримували по іншій, скориставшись тим, що змінилося за той час законодавство», - наголосила на громадських слуханнях начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.
За словами мешканки пр.Шевченка,3 Ф.Таранової, через будівництво з’явились тріщини на капітальних стінах. Як зазначила інша мешканка пр.Шевченка А.Грицай, «відбувається підміна понять: замість реконструкції 1-го поверху планується будівництво хмарочосу в 24 метри висотою, який «задавить» усі інші будинки, залишивши їх без світла».
Нагадаємо, громадські слухання відбулися 11 січня 2013 року. «За» визнання цього будівництва таким, яке є неможливим, заборону ведення цього будівництва проголосувало 19 осіб. «Проти» не голосував ніхто, ще 9 осіб не голосувало.


Щоденний Львів

Коментарі  
Галина[13.07.27 13:28]
Попри заборону роботи й надалі продовжуються.Чи зверне влада на це увагу?Чи як завжди почнуть думати,коли постане будівля.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics