Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Ганущин і Юринець ініціюють комплексні звіти депутатів Львівської облради за багатьма критеріями

Сьогодні депутат Львівської обласної ради Олександр Ганущин зробив запис у Фейсбуці про ініціювання рішення обласної ради щодо проведення у лютому-березні 2013 року комплексних звітів депутатів про їхню роботу у 2012 році за багатьма критеріями.

Подаємо повний текст запису О.Ганущина: "У середу, 28 січня 2013 року, Львівський прес-клуб провів захід у вигляді брифінгу-коментаря на тему: «Коефіцієнт трудової участі депутатів Львівської облради: лідери і аутсайдери». Захід мав резонансне висвітлення у всіх місцевих ЗМІ. Переважна більшість публікацій не оминула гострої теми – відсутності інформації про проведення звітів депутатів Львівської обласної ради та фактичної інформації про депутатську діяльність.

У вже позаминулому році Львівською обласною радою було прийняте рішення № 283 від 20 жовтня 2011 року «Про звітування депутатів Львівської обласної ради VI скликання перед виборцями про свою роботу у 2010 – 2011 роках». Відсутність такого рішення у 2012 році, на мою думку, спричинилася до тієї ситуації, детально висвітленої на згаданому заході у Львівському прес-клубі щодо звітів депутатів Львівської обласної ради у 2012 році .

Ще однією проблемою, розкритою експертами на інформаційному заході у Прес-клубі, є фактична закритість інформації про діяльність депутатів Львівської обласної ради з виконання ними повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Мова йде не тільки про використання інструментарію депутатських запитів і звернень, але й інших показників сесійної і позасесійної діяльності кожного депутата Львівської обласної ради. Очевидною є проблема постійного узагальнення та оприлюднення такої інформації апаратом ради.

Вважаю, що інформація про відвідуваність пленарних засідань, кількість депутатських запитів, кількість ініційованих проектів рішень депутатом чи депутатською фракцією, кількість виступів на початку пленарного засідання, кількість виступів в обговоренні, кількість правок запропонованих до проектів рішень ради, кількість правок запропонованих до рішень ради та проголосованих сесією, має бути доступною кожному члену львівської громади. Маючи власний сайт і комунальну газету «Львівщина», обласна рада повинна би таку інформацію оприлюднювати в постійному режимі, в тому числі он-лайн.
Також вважаю за доцільне запропонувати визначення кількісних показників позасесійної роботи депутата.

У будь-якому випадку, зважаючи на вимоги ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», що зобов’язує кожного депутата обласної ради, не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян, та ситуацію, яка склалася у ЗМІ з цього питання, вважаю, що Львівська обласна рада своїм рішенням повинна визначити орієнтовні строки проведення звітів депутатів перед виборцями.

Зважаючи на все це, ми разом з депутатом обласної ради Оксаною Юринець зареєстрували проект рішення обласної ради «Про звітування депутатів, постійних комісій, голови та заступників Львівської обласної ради VI скликання про свою діяльність у 2012 році». У цьому рішенні ми пропонуємо:
1. Передбачити орієнтовні строки проведення звітів депутатів Львівської обласної ради VI скликання перед виборцями про свою діяльність у 2012 році – протягом лютого - березня 2013 року.
2. Передбачити орієнтовні строки проведення звітів постійних комісій Львівської обласної ради VI скликання про свою діяльність у 2012 році – протягом лютого - березня 2013 року.
3. Передбачити орієнтовні строки проведення звітів голови та заступників голови Львівської обласної ради VI скликання про свою діяльність у 2012 році – протягом лютого - березня 2013 року.
4. Голові Львівської обласної ради (П.Колодій) видати розпорядження про проведення звітів посадових осіб виконавчого апарату Львівської обласної ради про свою діяльність у 2012 році, передбачивши орієнтовні строки – протягом лютого-березня 2013 року.
5. Депутатам Львівської обласної ради, заступникам голови Львівської обласної ради, голові Львівської обласної ради:
5.1. Визначити час, місце та спосіб проведення звіту, про що повідомити виконавчий апарат Львівської обласної ради (Є. Захаревич) до 10 березня 2013 року.
5.2. Інформувати раду про результати обговорення звітів, зауважень і пропозицій, висловлених виборцями на адресу ради та її органів, а також про доручення, дані депутатам у зв'язку з їх депутатською діяльністю, шляхом надання такої інформації у виконавчий апарат Львівської обласної ради (Є. Захаревич) до 31 березня 2013 року.
6. Виконавчому апаратові Львівської обласної ради (Є. Захаревич):
6.1. Узагальнити інформацію про кількість депутатських запитів, кількість ініційованих проектів рішень депутатом чи депутатською фракцією, кількість виступів на початку пленарного засідання, кількість виступів в обговоренні, кількість запропонованих правок до проектів рішень ради, кількість запропонованих правок до рішень ради та проголосованих сесією впродовж 2012 року у розрізі депутатів і депутатських фракцій.
6.2. Спільно з керівниками підприємств, установ і організацій державної та комунальної форм власності сприяти депутатам обласної ради в організації проведення їх звітів перед виборцями.
6.3. Узагальнити графік проведення звітів депутатів обласної ради, заступників голови Львівської обласної ради до 12 березня 2013 року та оприлюднити його на офіційному веб-сайті Львівської обласної ради.
6.4. Розмістити на офіційному веб-сайті Львівської обласної ради звіти всіх депутатів ради VI скликання та узагальнену інформацію, згідно з пунктом 5.2 цього рішення, до 15 квітня 2013 року.
7. Постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту напрацювати відповідні зміни до Регламенту Львівської обласної ради для постійного оприлюднення інформації про кількість депутатських запитів, кількість ініційованих проектів рішень депутатом чи депутатською фракцією, кількість виступів на початку пленарного засідання, кількість виступів в обговоренні, кількість запропонованих правок до проектів рішень ради, кількість запропонованих правок до рішень ради та проголосованих сесією, інших показників позасесійної роботи – і винести проект рішення про внесення таких змін на розгляд чергової сесії ради.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на голову Львівської обласної ради Петра Колодія".


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics