Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Розумна рушниця автоматично коригує приціл і влучання

Компанія TrackingPoint продемонструвала на виставці CES 2013 нестандартний підхід до використання АВ-технологій, представивши систему прицілювання для мисливських рушниць під назвою "Precision Guided Firearms". "Розумна" оптика, яка оснащена датчиками і гіроскопами для збору інформації про оточення і працює на базі операційної системи Linux, виводить зібрані дані на вбудований (або віддалений дисплей) і коригує приціл, пише Daily.Sec.Ru.

В разі суміщення прицілу з мішенню натисненням кнопки проводиться захоплення, після чого лазерний далекомір визначає відстань до цілі, а система починає стеження. Комп'ютер враховує положення гвинтівки і її зношення, тиск, що її оточує, температуру і вологість і автоматично надає необхідні для точної стрільби коректувальні дані. Поправка відображається в прицілі як світна точка, яку необхідно поєднати з мішенню.

Допомагає не промахнутися і "розумний" ударно-спусковий механізм. Зусилля на спусковому гачку тим більше, що далі запропонована комп'ютером точка перебуває від захопленої раніше цілі. При суміщенні точки прицілювання і мішені зусилля падає, дозволяючи плавно здійснити ефективний постріл. Система тестувалася на дистанціях до півтора кілометра, і добре себе показала. Крім цього, система оснащена Wi-Fi модулем і додатком для iPad, яке виводить зображення мішені і дані для стрільби на екран планшетника. Це дозволить використовувати систему для навчання, так інструктор з планшетом буде бачити ту саму картинку, що бачить стрілок.

Коштувати новинка буде чимало, близько 17 тисяч доларів (майже 136 тисяч гривень). На даний момент система адаптована для цивільних мисливських рушниць, але за заявою представників TrackingPoint, не виключена поява військових зразків.

Нестача коштів на подібне стрілецьке "диво техніки" гнітить душу українця, і він компенсує потяг до прекрасного снайперського обладнання купівлею дешевого, лиш би стріляло. Так, за інформацією деяких ЗМІ, в Україні обіг нелегальної зброї становить близько 3 млн одиниць. У користуванні населення налічується близько 800 тисяч одиниць нарізних і гладкоствольних рушниць, а також 169 тисяч одиниць зброї, пристосованої для стрільби гумовими кулями.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics