Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Трускавецька міськрада - аутсайдер за прозорістю держзакупівель в Україні

Аналітики Transparency International провели дослідження відкритості сайтів органів влади при проведенні ними державних закупівель. Ситуація в цій сфері виявилася плачевною, пише Коммерсантъ-Украина. У рейтинг Transparency International (TI) увійшли 100 порталів - у вибірку потрапили сайти всіх міністерств, обласних державних адміністрацій, Ради міністрів Криму, центральних органів виконавчої влади з особливим статусом, 25 "найкращих" міст з рейтингу, складеного журналом "Фокус", і 25 держпідприємств з найбільшим обсягом держзакупівель у 2012 році.

За словами президента Transparency International-Україна Олексія Хмари, результати досліджень виявилися гіршими від найбільш песимістичних оцінок експертів: "Жоден з досліджуваних порталів не дотягнув навіть до мінімально необхідного рівня відкритості. Ми сподівалися побачити результати вище за 50 балів з 110 можливих. А виявилося, що лідер рейтингу набрав тільки 22 бали", - повідомив він. Ані сфера роботи держоргану, ані обсяги бюджету, яким він розпоряджається, не визначають рівень його відкритості.

Лідером рейтингу стало держпідприємство НАЕК "Енергоатом", за ним йдуть три міських ради з різних регіонів - Рівненська, Броварська (Київська область) і Севастопольська. При цьому серед абсолютних аутсайдерів опинилися міськради, а також обласні державні адміністрації та Рада міністрів Криму.

У Радміні Криму, що розділила останнє місце із Трускавецькою і Бучацькою міськрадою, знають про цю проблему. "Ми отримували зауваження від Кабінету міністрів і зараз модернізуємо свій сайт. Тому ситуація невдовзі буде виправлена ??- може, навіть протягом місяця", - повідомила прес-секретар голови Ради міністрів Криму.

TI також повідомляє, що не ліпша ситуація і з прозорістю деяких електронних ресурсів центральних органів виконавчої влади. Так, Міністерство енергетики та вугільної промисловості набрало 5 балів, а МЗС - 6 балів з 110 можливих, що означає відсутність на їхніх сайтах навіть базової інформації.

Згідно з рейтингом TI, провальним для органів влади став етап реалізації проектів - інформація про нього зовсім не публікується. Ця проблема пов'язана з недосконалістю закону про державні закупівлі, який не вимагає достатньої відкритості держструктур.

"Закон написаний з метою витрачати державні гроші чесно, а про те, щоб витрачати їх ефективно, не йшлося", - додає Хмара.

Нагадаємо, раніше журнал Корреспондент назвав найдивніші держзакупівлі в 2012 році.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics