Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/02/13

Фізики Санкт-Петербурга хочуть, щоб комунальники завжди очищали воду як на Водохрестя

Працівники фізичного факультету СПбГУ скерували у Водоканал Санкт-Петербурга запит про доцільність проведення на міській станції очищення води православним обрядом. Звернення підписали завлабораторії фізфаку Михайло Архипов і Сергій Бєлов. Вчені попросили гендиректора Водоканалу Фелікса Кармазинова "підтвердити документально (вимірами фізико-хімічних властивостей води), що водопровідна вода після обряду хрещення дійсно набула нових, корисних для споживача властивостей".

Крім того, фізики просять пояснити споживачам, "чому ця технологія не використовується щодня Водоканалом з метою поліпшення якості води".

Інтерес дослідників викликала інформація прес-служби водоканалу про те, що обряд хрещення води проводиться на станції очищення щорічно. "Як зазначають працівники станції, вода, яка пройшла через нього, дійсно набуває особливих властивостей. Якщо набрати її в окрему посудину, то вона залишається чистою і прозорою протягом усього року", - наголошувалося в повідомленні прес-служби. Таке повідомлення викликало обурення в середовищі міської інтелігенції. Люди гнівно коментують новину, розтиражовану в ЗМІ, обурюючись "мракобіссям" і тим, що Росія "докотилася до середньовіччя".

Один з авторів запиту Архипов поскаржився, що наукове співтовариство з побоюванням поставилося до його ініціативи. "Колеги побоялися - нібито, за новими правилами, це образа почуттів віруючих і за це саджають у в'язницю", - зазначив учений, додавши, що йому і Бєлову вдалося вмовити тільки одного колегу підписатися під запитом.

Нагадаємо, що православне свято Хрещення Господня традиційно відзначається 19 січня за новим стилем. Свято присвячене хрещенню Ісуса Христа в річці Йордан. У це свято віруючі освячують воду, яка вважається цілющою протягом всього року.

Раніше повідомлялося, що церква в англійському графстві Сассекс почала збирати святу воду для поливу в місцевому парку рослин.

Кореспондент

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics