Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/01/13

Більше половини львів'ян незадоволені транспортною мережею

53,5% жителів Львова незадоволені чинною транспортною мережею, запровадженою понад рік тому. Про це йдеться в опитуванні, що його провели центр “Наше право” і “Львівська газета”. Як наголосив на прес-конференції у Прес-клубі президент “Нашого права” Андрій Лепак, тільки 21% опитаних сказав, що задоволений якістю автобусних перевезень, а не змогли визначитися з відповіддю 25,5%.

Як зазначив А.Лепак, цьогорічний показник задоволення автотранспортом більший, аніж в 2011 році – тоді “так” сказали лише 13%, а в 2009 – 17%.

Чому люди незадоволені, видно з відповіді – 50% респондентів вказали на те, що перевізники не дотримуються графіку руху, понад 70% незадоволені тим, як розміщено розклад руху на зупинках, а також понад половина респондентів незадоволені тим, як обладнані зупинки.

При цьому понад 60% опитаних користуються послугами автобусів бодай 2 рази на тиждень, тобто є активними пасажирами.

Водночас львів'яни не надто поспішають на ділі реалізувати свої претензії – тільки 35% опитаних готові звертатися у відповідні органи, якщо є порушення їх прав. А два роки тому, таку готовність декларували 84% респондентів.

Водночас, як свідчить опитування, готовність не означає самого чину – минулого року тільки 4,2% опитаних дзвонили в управління транспорту міста і такий самий відсоток телефонував до власників маршрутів. Ще 3,3% зверталися до управління у справах захисту споживачів. Респонденти вказали, що тільки чверть звернень мала якісь наслідки.

Опитування проводили 14-18 січня цього року. В ньому взяли участь 600 повнолітніх респондентів. Похибка репрезентативності становить +/- 3%. Про це написав Львівський портал.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics