Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/01/13

Свободівці роз'яснили водіям маршруток у Львові про заборону курити, вмикати музику і розмовляти по телефону

Упродовж місяця львівські свободівці проводили акцію, спрямовану на кращу поінформованість громадськості щодо заборони водіям курити, вмикати музику та розмовляти по телефону в салоні маршрутного транспорту. Про це 22 січня 2012 року повідомив член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Львівської міської ради свободівець Іван Лещишин.

Як розповів депутат, він разом із помічниками-свободівцями власноруч розклеїв інформаційну наліпку в салонах громадського транспорту з нагадуванням про заборону водіям курити, вмикати музику та розмовляти по телефону в маршрутках.

"Після інциденту, що стався між депутатом Львівської обласної ради Іриною Фаріон та водієм-хамом, комісія інженерного господарства, транспорту та зв'язку ЛМР розробила наліпку встановленого взірця, яка інформувала городян та гостей міста про заборону водіям курити, вмикати у салоні музику та розмовляти по телефону в маршрутках. Відповідну наліпку погоджено з управлінням транспорту та зв'язку, тобто розміщення її в салоні громадського транспорту обов'язкове", – зазначив Іван Лещишин.

Окрім цього, депутат упродовж місяця здійснив низку виїздів до перевізників Львова, де провів роз'яснювальні бесіди із приблизно шістьма сотнями водіїв. "Водіям роз'яснено вимоги й попереджено про відповідальність за невиконання правил перевезення пасажирів, у тому числі за невиконання вимог, що містяться в тексті цієї наліпки. Тепер львів'яни та гості міста, виявивши порушення водієм, посилаючись на цю наліпку, зможуть робити зауваження та вимагати припинення неправомірних дій. У разі ігнорування водієм вимог городяни можуть зателефонувати на гарячу лінію управління транспорту та зв'язку за номером, зазначеним на цій наліпці, або звернутися із даними порушника (ДНЗ автобуса, № маршруту, час і місце інциденту) в комісію з питань інженерного транспорту та зв'язку", – повідомив депутат.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО "Свобода". Буде дуже дивно, якщо такі м'які профілактичні заходи дадуть позитивний результат.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics