Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
22/01/13

У День Соборності Тимошенко закликала опозицію до створення єдиної партії

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко в День Соборності закликала опозиційні сили до створення єдиної партії, спрямованої на боротьбу з режимом президента Віктора Януковича.

"Ідеальний варіант – продовження об’єднавчих процесів опозиційних сил, створення єдиної партії, бо каток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила, яка матиме беззаперечну підтримку суспільства. Об’єднавчі процеси опозиційних сил із суспільством пришвидшать загибель цього колосу на глиняних ногах, яким насправді є режим Януковича", - йдеться у зверненні Тимошенко до українців з нагоди Дня соборності, оприлюдненому на сайті партії" Батьківщина ".

Вона також вважає, що головне завдання опозиції на найближчий період - це поглиблення єдності та створення стійкої, добре скоординованої, опозиційної коаліції у складі "Батьківщини", "Свободи" й УДАРу.

"Задля перемоги на президентських виборах 2015 року опозиційного кандидата наші фракції в парламенті мають не декларативно, а реально працювати, як годинник", - наголосила лідер опозиції.

Тимошенко також нагадала, що рівно рік тому опозиційні сили підписали угоду про об'єднання. "Сьогодні, можливо, комусь видається, що відтоді нічого не змінилося, бо Україною продовжує правити банда клептократів, країна скочується у новітнє азійство, більшість людей так само страждають від тотальної несправедливості, а я, мої побратими, як і рік тому, звертаюся до вас із тюрми", - зазначила екс-прем'єр.

Водночас, на її переконання, ідея об'єднання і соборності працює. "Вже зараз опозиційні парламентські фракції починають діяти як єдиний механізм. Спільний тиск на "кнопкодавів" повертає парламентаризм до ВР", - відзначає досягнення опозиції Тимошенко.

Крім того, на її думку, справжня соборність України можлива лише за умови приєднання до Європейського Союзу. "Ми зобов’язані втілити мрію багатьох поколінь українців жити в єдиній європейській родині. Будь-які митні, євразійські та інші подібні союзи – це пряма загроза не тільки соборності, а й державності України", - вважає екс-прем'єр.

"Один за всіх і всі за одного! Я пропоную зробити ці слова девізом 2013 року", - закликала Тимошенко.

22 січня в Україні відзначають День Соборності. З 2012 року, згідно з указом президента України Януковича, цього дня відзначають День соборності та свободи.

Окремо скажемо, що 7 грудня 2012 опозиція висунула Тимошенко єдиним кандидатом на президентських виборах 2015 року. 8 січня 2013 вона оголосила про початок особистої акції громадянської непокори, яка триває й досі.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics