Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/01/13

Спецпідрозділ СБУ «Альфа» обшукує приміщення «Корпорації КРТ»

Журналіст «Експресу», який перебуває на місці проведення обшуку слідчими за підтримки спецпідрозділу СБУ за адресою: Львів, вул.Лазаренка, 1, підтверджує, що підлеглі одіозного народного депутата Дубневича навмисне вводять в оману громадськість, повідомляючи начебто про те, що «обшук відбувається в громадській приймальні народного депутата». Насправді його громадська приймальня розташована за адресою: Львів, вул. Лазаренка, 1а, кабінет 13, і жодних перешкод у її роботі не вчинено. У той же час бійці спецпідрозділу дійсно заблокували вхід в офіс, у якому розташовувалась «Корпорація КРТ», що фігурує в багатомільйоних оборудках з відмивання коштів підприємств Укрзалізниці.

Як відомо, після серії викривальних публікацій у газеті «Експрес», слідче управління податкової під тиском беззаперечних фактів, після піврічного зволікання, 10 грудня порушило кримінальне провадження за статтею «ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах».

Сьогодні спецпідрозділ СБУ «Альфа» проводить обшуки у приміщеннях, що можуть мати стосунок до мережі підприємств-привидів, через які за останні роки було «відмито» мільярди коштів з бюджетів державних підприємств Укрзалізниці, зокрема, сумнозвісної «Корпорації КРТ», одним із співвласників якої на момент проведення цих оборудок був теперішній народний депутат Ярослав Дубневич.

Журналісти «Експресу» у чисельних матеріалах, ґрунтуючись на показах свідків та документів, довели, що гроші, які перераховувались начебто за поставку матеріалів та комплектуючих на підприємства-привиди, що контролювались, зокрема, народним депутатом Дубневичем, насправді знімались готівкою з рахунків у банках.

Після порушення кримінального провадження відбулися цікаві події: замість прізвища народного депутата та його брата у списках власників «Корпорації КРТ» наприкінці року з’явились шість нових прізвищ, і в редакції газети припускають, що це – підставні люди, яких записали власниками, щоб відвести увагу від справжніх власників, які досі контролюють підприємство. До речі, у цей й же період, як можна зрозуміти, з метою ускладення слідчих дій, було змінено і юридичну адресу «Корпорації КРТ» - з львівської адреси на харківську.
Журналіст "Експресу" без перешкод заходив у приймальню народного депутата всупереч інформації про її блокування

Те, що у цьому випадку мова йшла про звичайнісіньку маніпуляцію, підтверджують сьогоднішні події. Під час обшуку слідчих СБУ намагалися збити на манівці, розповідаючи, що розшукуване ними підприємство «розташоване у Харкові», а сьогодні приміщення, мовляв, використовується як «громадська приймальня народного депутата». Відповідний прес-реліз з метою дезінформації громадськості прес-служба народного депутата поширила в інтернеті.

Експрес-онлайн

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics