Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/01/13

Україна програла в Європейському суді з прав людини 211 справ і понад 1,1 млн євро

Україна програла в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) всі 211 справ і тепер повинна виплатити громадянам понад 1,1 млн євро. Про це повідомляє офіційний веб-сайт ЄСПЛ. Більшість скарг в цьому списку має статус "клонових", тобто повторюють вже ухвалене типове рішення ЄСПЛ. Усі позивачі скаржилися на невиплату за позовами, в яких державний орган або держпідприємство вже програли суди всіх інстанцій всередині країни. Людям впродовж кількох років говорили, що грошей на оплату судового рішення немає.

Тепер Київ, крім виплати належних кількатисячних сум гривень, зобов'язаний заплатити їм сатисфакцію у сумі 3 тис. євро, або понад 30 тис. грн. Сумарно за ціє категорією позовів Україна програла більше 600 тис. євро.

1,1 млн євро, які Україна повинна виплатити за позовами, є рекордною сумою, а експерти вважають, що з часом вона буде зростати, оскільки уряд навіть не намагається виправити системні проблеми, які призводять до скарг до Страсбурга.

Як відомо, в минулому році Верховна рада прийняла закон "Про гарантії виконання рішень ЄСПЛ". Однак ЄСПЛ в минулому році в одному з рішень зазначив, що зусилля Києва недостатні, оскільки в прийнятий закон включена обмовка - він не гарантує виплати за тими рішеннями національних судів, які вже стали приводом для скарг в ЄСПЛ.

РБК-Україна

Коментарі  
Володимир[13.01.20 17:59]
Треба об'єднати всі ці клонові справи в одну і підключити в них всіх громадян України, які постраждали від зазначених в них порушень. Бо інакше одні постраждалі отримають гроші, а інші ні. Це буде ще більшим порушенням громадянських прав.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics