Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
14/01/13

Про Придністров'я керівники МЗС України і Росії говоритимуть у Львові

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що в середині лютого у Львові відбудуться чергові переговори в рамках формату 5+2. Про це він сказав після підписання з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою Плану взаємодії між МЗС України та Росії на 2013 рік.

"Вважаю природною нашу домовленість тісніше координувати дії в контексті просування формату 5+2. В середині лютого цього року у Львові відбудуться чергові переговори в рамках 5+2. Розраховую, що до цих переговорів ми зможемо підійти з ідеями, які допоможуть прискорити процес формування умов, необхідних для початку політичних дискусій", - сказав голова МЗС РФ.

Лавров уточнив, що під цими умовами маються на увазі домовленості про вирішення проблем між Кишиневом і Тирасполем, які поки заважають встановити довіру між і, тим самим, забезпечити більш комфортне життя на обох берегах Дністра. Зі слів міністра, йдеться про економічні, транзитні і транспортні питання.

"Тільки-но вони будуть успішно вирішуватися, поступово створяться і необхідні умови для того, щоб приступати до обговорення політичного статусу Придністров'я", - сказав голова російської дипломатії.

Своєю чергою голова українського МЗС Леонід Кожара заявив, що Україна як голова ОБСЄ в 2013 році активізує процес врегулювання придністровської проблеми.

Відповідаючи на запитання журналістів, які зусилля вживатиме Україна як головуюча в ОБСЄ з врегулювання придністровської проблеми, Кожара підтвердив, що офіційний Київ в такому статусі загалом буде приділяти багато уваги так званим "замороженим" конфліктам. За його словами, в цьому контексті придністровське врегулювання займає особливе місце, оскільки Україна має спільний кордон з цим регіоном.

"Незабаром я буду відвідувати Молдову як голова ОБСЄ і на міждержавному рівні. Під час візиту ми маємо намір активізувати весь процес врегулювання проблеми в Придністровському регіоні", - заявив голова МЗС.

У переговорах з придністровського врегулювання беруть участь Молдова і Придністров'я, Росія, Україна і ОБСЄ - як посередники, Євросоюз і США - як спостерігачі.

Раніше Лавров заявив, що керівництво Росії і України не бачить суперечностей між прагненням обох країн до зміцнення зв'язків з Європою і посиленням взаємодій на просторі СНД.

Укрїнські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics