Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
14/01/13

Повернулися всі пільги для чинних і колишніх народних депутатів

Заступник голови регламентного комітету, член "Батьківщини" Андрій Пишний повідомив, що депутати Верховної Ради України через закон про бюджет на 2013 рік повернули собі пільги. Їх відновлення стало можливим завдяки закону про бюджет. Якщо у фінансовому документі на 2012 рік була норма, згідно якої призупинявся ряд статей закону "Про статус народного депутата", що стосуються депутатських пільг, то у 2013-му скасовувати нічого не стали, пише журнал "Фокус". Це автоматично тягне за собою фінансування VIP-гарантій трудових прав народних депутатів.

Як відомо, норму про матеріальну допомогу було призупинено до 31 грудня 2012 року. Але оскільки з цього питання інших рішень не було, то з 1 січня 2013 року надання депутатських пільг автоматично було "розморожено".

Парламентарії, як і раніше, можуть розраховувати на отримання близько 30 000 грн допомоги на оздоровлення, безкоштовні путівки для санаторно-курортного лікування, а так само на грошову компенсацію для створення належних житлових умов.

Пільги повернулися до колишніх депутатів, які будуть отримувати матеріальну допомогу, безкоштовно лікуватися в елітних клініках, їздити на транспорті і можуть бути похованими за рахунок бюджету.

На апарат Верховної Ради у бюджеті-2013 було передбачено 876 млн грн. Однак у фінальному варіанті, який так і не з'явився у відкритому доступі, витрати по цій статті збільшилися на 60 млн.

Відзначимо, що, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, при ухваленні бюджету на 2013 рік відомства були "надмірно обережними" і дещо занизили показники. У результаті бюджет вийшов "антикризовим і максимально економним".

Нагадаємо, у 2011 році депутати Верховної Ради перевищили ліміти на безкоштовний транспорт, насамперед авіаперельоти, на 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics