Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
10/01/13

Голова СБУ до 1998 року служив Росії

Президент України Віктор Янукович звільнив Ігоря Калініна з посади голови Служби безпеки України, призначивши його своїм радником. Новим главою Служби безпеки України став Олександр Якименко, який раніше обіймав посаду першого заступника голови СБУ - начальника Головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. Відповідні укази підписав глава держави, їх опубліковано на його офіційному сайті в середу.

Як повідомлялося, 5 липня 2012 року президент України Віктор Янукович призначив Олександра Якименка першим заступником глави Служби безпеки - начальником Головного управління із боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Тоді ж президент звільнив О.Якименка з посади начальника управління СБУ в Донецькій області. О.Якименко був призначений на посаду начальника Управління СБ України в Донецькій області 5 серпня 2011 року. Раніше він очолював Управління СБ України в Севастополі, на посаду керівника якого був призначений 18 березня 2010 року.

І.Калінін обіймав посаду глави СБУ з лютого 2012 року. Згідно з відкритими джерелами інформації, І.Калінін народився 28 грудня 1959 року в Митищенському районі Московської області. У 1981 році закінчив Московське вище командне училище дорожніх та інженерних військ. Кандидат військових наук за спеціальністю "розвідка та іноземні армії".

З 1984 року служив у КГБ СССР. 1992-2002 роках викладав та виконував наукову роботу в Національній академії СБУ. 2002-2005 роках - начальник Центру спеціальної підготовки Головного управління "А" СБУ.

У квітні 2010 року згідно з указом президента І.Калінін був призначений начальником Управління Держохорони України. Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

А телеканал TBi повідомив, що "новий голова Служби безпеки України Олександр Якименко раніше був кадровим офіцером збройних сил Росії, де служив особістом до 1998 року. Про це ще у липні 2012 року заявляв лідер громадянського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк у своєму блозі. Офіційно цю інформацію так і не було спростовано. А у грудні минулого року сайт "Главком" із посиланням на власні джерела писав (щоправда, в контексті ймовірного призначення на посаду керівника Державної митної служби), що Олександр Якименко останнім часом "тісно спілкувався" з Олександром Януковичем, старшим сином президента Януковича".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics