Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
12/06/12

Львів - лідер в Україні за людським капіталом і комфортом

Український журнал Forbes оприлюднив ТОП кращих для бізнесу міст країни. Львів замикає Топ-5, після Донецька, Одеси, Харкова та Дніпропетровська. Однак Львів лідирує у категоріях «людський капітал», «інфраструктура» та «комфорт».

Видання констатує, що можна скільки завгодно критикувати донецьких керівників, які захопили владу в Україні, за прихильність до економіки РОЗ (розпил - відкат - занос), але навіть критики повинні визнати: останні роки мала батьківщина президента Януковича не обділена увагою своїх високопоставлених синів. Інвестиційний бум у Донецьку змушує місцеву еліту примиритися з приходом в місто "сторонніх" бізнесменів і компаній. Видання пояснює це підвищенням якості життя, яке несумісне з автаркією, інформує zaxid.net.

Як пише Forbes, щоб отримувати кращі товари та послуги в Україні, доводиться залучати і зовнішні капітали, і зовнішню експертизу, інша справа, що стійкість такої моделі викликає сумніви.

Видання дійшло висновку, що нинішній розквіт Донецька субсидується іншими містами і регіонами, і політична економія в Україні занадто плюралістична для того, щоб такий стан справ був тривалим.

На другому місці після Донецька в списку Forbes йде Одеса, за нею - Харків. Дніпропетровськ і Львів замикають ТОП-5 кращих для бізнесу міст країни. З шостого по десяте місце розмістилися, відповідно Запоріжжя, Полтава, Сімферополь, Севастополь та Вінниця.

Якщо не брати до уваги обласних центрів, то серед 32-х міст у рейтингу виявилися Біла Церква, Кременчук, Кривий Ріг, Маріуполь, Макіївка, Горлівка та Дніпродзержинськ.

За людським капіталом лідерство дісталося Львову, в купівельної спроможності першим опинився Донецьк. Харків - кращий в інвестиційному кліматі, а Запоріжжя - в економічній стійкості. Інфраструктура та комфорт були оцінені найвищою оцінкою у Львові.

Укладачі списку відзначають, що рейтинг відображає привабливість українських міст для компаній, що працюють на споживчому ринку.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics