Пишіть нам! Архів новин
Ваше ім'я:
Ел. пошта:
Веб-сторінка (якщо є):http://
Текст листа:

Ця форма надсилається за електронною адресою сайту "Щоденний Львів", яку ми не хочемо розголошувати з метою уникнення спему (небажаних листів). Ви повинні зазначити свою адресу електронної пошти для того, щоб ми змогли Вам відповісти.
Якщо Вам потрібна наша адреса для надсилання будь-якої інформації, просимо написати що саме Ви бажаєте надсилати, і ми її Вам повідомимо.
Також Ви можете зв'язатися з нами за телефонами:
Адміністрація: +3 8 050 513 59 93;
Відділ новин: +3 8 067 727 81 39;
Для того, щоб ми отримали Вашого листа, просимо вказати, який зараз рік:

Михайло[12.11.14 10:46]
Як би була зупинка в Шепетівці,було би варто їздити,навіть за такі гроші.Раніше їздив швідкисним,тепер тількі машіною,тобто мої гроші тепер "мимо їх"!І так не я один! А взагалі вони про людей не думають! Немає в "Укрзалізниці" майбутьного з такою роботою!
Антон[12.10.30 11:59]
я літаком в Дортмунд або в Мілан або в Рим зі Львова дешевше літаю.
Покладіть колію і пустіть поїзда зі швидкістю не максимум 160 км/год., а мінімум 180 км/год.!!! Щоб поїзд зі Львова в Києв не довше ніж 3,5год. їхав, тоді можна говорити про такі ціни. І то...
Ми ще хочем в Європу? Та нам в ж..пу а не в Європу!!!
Антон[12.10.30 11:58]
я літаком в Дортмунд або в Мілан або в Рим зі Львова дешевше літаю.
Покладіть колію і пустіть поїзда зі швидкістю не максимум 160 км/год., а мінімум 180 км/год.!!! Щоб поїзд зі Львова в Києв не довше ніж 3,5год. їхав, тоді можна говорити про такі ціни. І то...
Ми ще хочем в Європу? Та нам в ж..пу а не в Європу!!!
Олег[12.09.26 22:43]
Для кого такі ціни??????????????????????? Верніть потяги які були, комфортні і дешеві, а то ті HUNDAI якесь ГЕ і дороге і не комфортне. Хоч-би ціну знизили:91-92 ото поїзда, комфортні взагалі КЛАС.Верніть поїзда,а то HUNDAI будуть пусті гасати. ДУМАЙТЕ.........Який ДИБІЛ поїде на тому САМОРОБІ , взагалі сів зі Львова 22-47 прибув в Київ 07-25 і без проблем а той HUNDAI MADEIN CHINA ГЕ ГЕ ГЕ ГЕ ....................................уважаю 91-92 потяг...............??????????????????,.!!!
ЛьВІВ[12.07.21 12:31]
СПАСИБА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА ЗА Я. и Ко. да і за А.Даунбас рулит- нет. ІМПЕРИЯ....тит.
бедный украинский народ[12.06.06 14:30]
Всё для народа, всё для его блага!!!!!
Володимир[12.06.06 14:25]
"КРАЩЕ ЖИТТЯ ВЖЕ ЗАВТРА"
Володимир[12.06.06 14:23]
СПАСИБА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА ЗА П и Ко.
Олена[12.05.29 00:13]
У Європі квіток "туди-зворотній" коштує по ціні квітка в один напрямок. А ми ж ще не дожили до Європи... То нам лише знажка 10%. Щиро дякуємо вам, Укрзалізниця!
Киянин[12.05.27 08:02]
Цікаво в Харків наприклад і так ходив швидкісний столичний експрес. Цім оці Хюндаї ШВИДШІ?????????????? Вбухали купу бабла, швидкість та сама (колії ж непокращили), купа незручностей та ще й ДОРОГО. Даунбас рулит.
Iрина[12.05.19 21:05]
Це дуже "добре"зробили для студентів,які в п'ятницю їздять до батьків,то заплатіть від цих космічних цін ще на 10 відсотків більше.Дуже хитро придумали.МОЛОДЦІ.
Iрина[12.05.19 21:04]
Це дуже "добре"зробили для студентів,які в п'ятницю їздять до батьків,то заплатіть від цих космічних цін ще на 10 відсотків більше.Дуже хитро придумали.МОЛОДЦІ.
Ольга[12.05.19 17:42]
Верните нормальные поезда, что за бред?? Сами ездите в этих "чудо поездах".
Олексій[12.05.19 17:30]
Я не знаю який дебіл захоче платити ВТРИЧІ більшу ціну щоб добратись до Києва всього-навсього на годину півтори-швидше, ще й в такий незручний графік...що о 12-ій в Києві, а о шостій вже назад! Думаю вони будуть бігати ПУСТІ!
Жаба[12.05.19 15:49]
Хочу много денег