Розсилання новин Архів новин

Використовуючи цю безкоштовну послугу, Ви щодня отримуватимете останні львівські новини у свою скриньку. Нерозголошення Вашої адреси гарантоване.
Не радимо додавати адрес непоінформованих людей, оскільки після додавання нової адреси на неї буде вислано код активації, котрий потрібно ввести тут, чим підтвердити, що адреса справді Ваша (або що Ви маєте доступ до скриньки). Якщо випадково чи зумисне видалити лист із кодом і спробувати додати адресу ще раз, повідомлення з кодом більше на цю адресу НЕ ВИШЛЕТЬСЯ.
Таким чином без узгодження з адміністратором порталу "Щоденний Львів" конкретна адреса не буде більше розблокована і розсилання на неї замовити буде неможливо.

Порядок розблокування адреси:
1) Вислати лист із проханням про розблокування за допомогою цієї форми.
2) Адміністратор перевірить чинність вихідної адреси.
3) У разі підтвердження належності адреси Вам, вона буде розблокована і додана.
Адміністратор не буде розблоковувати ту саму адресу більше одного разу з міркувань безпеки.


Ім'я та назву організації вказувати не обов'язково, а при видаленні адреси - не потрібно.

Ваше Ім'я: (Для поля "До")
Назва організації:
Ваша електронна пошта:

Михайло[12.11.14 10:46]
Як би була зупинка в Шепетівці,було би варто їздити,навіть за такі гроші.Раніше їздив швідкисним,тепер тількі машіною,тобто мої гроші тепер "мимо їх"!І так не я один! А взагалі вони про людей не думають! Немає в "Укрзалізниці" майбутьного з такою роботою!
Антон[12.10.30 11:59]
я літаком в Дортмунд або в Мілан або в Рим зі Львова дешевше літаю.
Покладіть колію і пустіть поїзда зі швидкістю не максимум 160 км/год., а мінімум 180 км/год.!!! Щоб поїзд зі Львова в Києв не довше ніж 3,5год. їхав, тоді можна говорити про такі ціни. І то...
Ми ще хочем в Європу? Та нам в ж..пу а не в Європу!!!
Антон[12.10.30 11:58]
я літаком в Дортмунд або в Мілан або в Рим зі Львова дешевше літаю.
Покладіть колію і пустіть поїзда зі швидкістю не максимум 160 км/год., а мінімум 180 км/год.!!! Щоб поїзд зі Львова в Києв не довше ніж 3,5год. їхав, тоді можна говорити про такі ціни. І то...
Ми ще хочем в Європу? Та нам в ж..пу а не в Європу!!!
Олег[12.09.26 22:43]
Для кого такі ціни??????????????????????? Верніть потяги які були, комфортні і дешеві, а то ті HUNDAI якесь ГЕ і дороге і не комфортне. Хоч-би ціну знизили:91-92 ото поїзда, комфортні взагалі КЛАС.Верніть поїзда,а то HUNDAI будуть пусті гасати. ДУМАЙТЕ.........Який ДИБІЛ поїде на тому САМОРОБІ , взагалі сів зі Львова 22-47 прибув в Київ 07-25 і без проблем а той HUNDAI MADEIN CHINA ГЕ ГЕ ГЕ ГЕ ....................................уважаю 91-92 потяг...............??????????????????,.!!!
ЛьВІВ[12.07.21 12:31]
СПАСИБА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА ЗА Я. и Ко. да і за А.Даунбас рулит- нет. ІМПЕРИЯ....тит.
бедный украинский народ[12.06.06 14:30]
Всё для народа, всё для его блага!!!!!
Володимир[12.06.06 14:25]
"КРАЩЕ ЖИТТЯ ВЖЕ ЗАВТРА"
Володимир[12.06.06 14:23]
СПАСИБА ЖИТЕЛЯМ ДОНБАСА ЗА П и Ко.
Олена[12.05.29 00:13]
У Європі квіток "туди-зворотній" коштує по ціні квітка в один напрямок. А ми ж ще не дожили до Європи... То нам лише знажка 10%. Щиро дякуємо вам, Укрзалізниця!
Киянин[12.05.27 08:02]
Цікаво в Харків наприклад і так ходив швидкісний столичний експрес. Цім оці Хюндаї ШВИДШІ?????????????? Вбухали купу бабла, швидкість та сама (колії ж непокращили), купа незручностей та ще й ДОРОГО. Даунбас рулит.
Iрина[12.05.19 21:05]
Це дуже "добре"зробили для студентів,які в п'ятницю їздять до батьків,то заплатіть від цих космічних цін ще на 10 відсотків більше.Дуже хитро придумали.МОЛОДЦІ.
Iрина[12.05.19 21:04]
Це дуже "добре"зробили для студентів,які в п'ятницю їздять до батьків,то заплатіть від цих космічних цін ще на 10 відсотків більше.Дуже хитро придумали.МОЛОДЦІ.
Ольга[12.05.19 17:42]
Верните нормальные поезда, что за бред?? Сами ездите в этих "чудо поездах".
Олексій[12.05.19 17:30]
Я не знаю який дебіл захоче платити ВТРИЧІ більшу ціну щоб добратись до Києва всього-навсього на годину півтори-швидше, ще й в такий незручний графік...що о 12-ій в Києві, а о шостій вже назад! Думаю вони будуть бігати ПУСТІ!
Жаба[12.05.19 15:49]
Хочу много денег