Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
12/01/12

Час для впровадження транспортної революції у Львові вибрано невдало, - Михайло Костюк

Сьогодні, 12 січня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів робочу нараду з проблемних питань організації пасажирських перевезень на міських маршрутах м. Львова. Участь у нараді на запрошення голови Львівської облдержадміністрації взяли голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Євген Пронченко, директор департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Дмитро Пєтухов, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка, начальник управління розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Корпан, начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Жук, заступник начальник територіального управління Головавтотрансінспекції у Львівській області Михайло Харій та інші.

Під час наради комплексно розглянуто проблему впровадження з 1 січня 2012 року нової транспортної мережі міста Львова. З даного питання учасників наради детально поінформував начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Жук, який окреслив етапи та механізми впровадження нової транспортної мережі. Учасниками наради констатовано, що нова мережа міських маршрутів викликала невдоволення та чисельні скарги пасажирів, які надходять в тому числі і в управління розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.
Проведений управлінням аналіз показав, що основним недоліком нової маршрутної мережі є її спрямованість на захист інтересів комунальних електротранспортних підприємств міста. Вона жодним чином не покращила якість перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Захищаючи інтереси електротранспортних підприємств, управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради розробило автобусну мережу міських маршрутів таким чином, що вона мінімально дублює трамвайні та тролейбусні маршрути. Як наслідок, автобуси курсують вузькими вуличками, проїжджаючи малозаселеними мікрорайонами міста, не оптимальною є протяжність маршрутів, немає прямого сполучення між мікрорайонами міста. Щоб дістатись до місця призначення, яке знаходиться практично поруч, пасажиру в більшості випадків необхідно проїхати лишні кілометри та здійснити кілька пересадок.

Як приклад - відсутність прямого автобусного сполучення вул. Щурата з пр. Чорновола (супермаркет «Арсен»), куди можна доїхати лише через вул. Грінченка, вул. Липинського, а це додаткові фінансові витрати та витрати часу, що викликає невдоволення пасажирів.
Міськими маршрутами було охоплено і ряд сільських населених пунктів, які знаходяться в межах кільцевої дороги, зокрема в селах Муроване, Збиранка, Винники, Брюховичі, Лисиничі та інші.

Нова маршрутна мережа не передбачає автотранспортного обслуговування сіл Муроване та Збиранка, а транспортне забезпечення села Лисиничі та Тракту Глинянського, на думку мешканців, погіршилось. Це також викликало, обґрунтовані скарги мешканців цих населених пунктів.
З метою вирішення даних проблем управління транспорту та зв’язку міської ради вносить термінові зміни в маршрутну мережу.
В центральну частину міста можна доїхати лише радіальними маршрутами, яких є 6 і які курсують основними магістральними вулицями міста (Шевченка, Городоцька, Стрийська, Липинського-Чорновала, Личаківська, пр. Червоної Калини – Новий Львів), що є недостатнім для задоволення потреб мешканців міста, які проживають на значній відстані від схеми руху даних маршрутів, в доїзді до центру.

Інші 40 маршрутів є хордовими і сполучають окремі мікрорайони міста. В більшості випадків пасажиру, щоб доїхати в центр міста необхідно, скориставшись хордовим маршрутом, доїхати до точки перетину з радіальним маршрутом, а вже потім радіальним - в центр, понісши додаткові фінансові витрати. Радіальні маршрути обслуговує комунальне автотранспортне підприємство. Нехтуючи інтересами пасажирів, проглядається чітке лобіювання міською радою інтересів комунального підприємства.

В даному випадку, як приклад можна навести відсутність прямого транспортного сполучення вулиць Люблінської та Ряшівської з центром міста, Патона-Городоцька, Виговського-Городоцька (спальний район) з вулицею Стрийської на ділянці податкова – Стрийський ринок.
Паралельно з впровадженням нової маршрутної мережі, Львівською міською радою було задекларовано впровадження єдиного електронного квитка на дві поїздки в міському транспорті, поїздки протягом однієї години. Але на даний час цей проект не реалізовано.
Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час наради наголосив, що час для впровадження транспортної реформи у місті вибраний абсолютно невдало, а основний негатив від впровадження такої транспортної реформи ще буде відчутним після 15 січня цього року, коли у місті з’явиться багато студентів із близьких сіл Львівської області.
«Ви самі позиціонуєте Львів як туристичну мекку України, а натомість впровадили експеримент у час, коли люди не виїхали зі Львова, а навпаки – з’їхались у місто подивитись ялинку, погуляти центральними вулицями й відсвяткувати різдвяні свята», - сказав Михайло Костюк.

Михайло Костюк також наголосив, що Львівською міською радою повністю завалена інформаційно-роз’яснювальна робота. «Сьогодні усі учасники наради це визнали», - сказав Михайло Костюк. Крім того, нова транспортна схема не є погодженою між усіма сторонами й не адаптована до приміських та міжміських маршрутів, зокрема особливо гостро це стосується маршрутів зони близького приміста.
«Кожен мешканець Львова мав би отримати хоча б два примірники нової транспортної мережі, надрукованої на найпростішому газетному папері. Ваша інформаційна компанія була ніякою, її просто не було. Люди могли вивчити цю мережу і легше адаптовуватись на зупинках», - сказав голова облдержадміністрації.

«Ніхто ці схеми не інтерпретовував і навіть не ставив собі такої мети», - сказав голова облдержадміністрації і додав, що згідно із законодавством, погодження такої схеми із головою ОДА не має відбуватись. На жаль. Адже виникають багато неузгоджених моментів.
Нагадаємо, з 1 січня 2012 року Львівською міською радою запроваджено нову мережу міських автобусних маршрутів загального користування. Відповідно до результатів проведеного міською радою конкурсу, 46 міських автобусних маршрутів (6 радіальних та 40 хордових) обслуговують такі перевізники: ЛК АТП-1, ВАТ «Львівське АТП – 14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів».
Вже після впровадження нової маршрутної мережі 1 січня 2012 року та проведення конкурсу міською радою, зважаючи на численні звернення мешканців міста, відкрито 7 нових додаткових маршрутів. Для їх обслуговування, терміном на три місяці, призначено тимчасовим перевізником ТзОВ «Успіх-БМ».

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Щоденний Львів

Коментарі  
Марія[12.01.13 09:37]
У новій транспортній схемі бракує маршруту, який би поєднував вул. Личаківську та вул. І. Мазепи. Крім того немає жодного соціального маршруту від вул. Мазепи до центру міста.Було б добре, якби повернули 96 маршрут.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics