Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
09/06/11

С. Кіраль: «Львівський сміттєпереробний комплекс вже на стадії проектування»

Делегація Львівської міської ради відвідала Канаду для ознайомлення з роботою канадських партнерів, спільно з якими планується реалізація проекту з будівництва сміттєпереробного комплексу у Львові.

«Ми мали зустрічі з представниками муніципалітету Монреалю, де нас переконали, що наша компанія-партнер є дуже серйозною групою компаній, що має хороший імідж серед муніципалітету та фінансових установ країни. Ми побачили підприємства, сміттєзбиральну техніку, полігон, а також ознайомились з проектом львівського сміттєпереробного заводу, який готує одна з найпотужніших в Канаді проектно-інженерних компаній. Вона в майбутньому стане генеральним проектантом та виконавцем робіт з проекту. Сьогодні проект на стадії «Р» - є ескізні креслення, є посадка заводу на земельну ділянку, тобто є карта місцевості, на якій вже розташований проект заводу», - повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій ДМР Сергій Кіраль.

На наступних зустрічах представників міста та канадських партнерів, які заплановано провести в липні, обговорюватимуть фінансові питання.

«Ми плануємо отримати інвестиції від приватних інвесторів з Канади у розмірі близько 70 млн. канадських доларів. Решту коштів плануємо залучити від міжнародних фінансових організації під гарантії партнерів з Канади», - наголосив Сергій Кіраль.

Проект передбачає комплексну переробку сміття. З органічної частини сміття планується отримувати компост, з неорганічної – синтетичний дизель. Загальна вартість проекту – майже 350 млн. доларів.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics