Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
05/04/11

Чеське консульство у Львові видає замало віз українцям - скарга чеських туроператорів

Чеське консульство у Львові видає замало віз українцям, через що зазнає збитків туристична галузь. Тому туристичні агенції Південної Чехії звернулися зі скаргою до міністерства закордонних справ.


Іноземці, які відвідують пам’ятки Південної Чехії, найчастіше – українці. А відтак обмеження, запроваджене на видачу віз чеським консульством у Львові, не може не позначитися на прибутках багатьох туристичних аґенцій. Директорка Південночеського туристичного об’єднання Павла Конопкова твердить, що, коли візи українцям і далі видаватимуть так, як видають (не більше двадцятьох на тиждень), їхні сезонні збитки становитимуть сотні тисяч крон.Саме це й змусило чільних діячів чеського туристичного руху звернутися із скаргою до міністерства закордонних справ на його представників у Львові.

МЗС пояснює браком штату

Дипломатичне відомство не погодилося з мотивами скарги. Як заявив його речник Віт Коларж, візи не можна видавати автоматично, а тим паче українцям, для яких «туризм» часто стає лише приводом, щоб залишитися в Чехії на заробітках. Крім того, пояснив Коларж, львівське консульство, з огляду на невеликий штат, має ліміт – двадцять п’ять тисяч віз на рік, а коли ліміт вичерпано, прохачі мусять звертатися до посольства в Києві.

Як стало відомо чеському телебаченню, Павла Конопкова та її колеґи проситимуть МЗС посилити працівниками консульство Чехії у Львові й таким чином скасувати згадані обмеження.

Німецька хвиля

Коментарі  
Марія РУМУНЯК[13.08.01 13:29]
Я з внучкою зареєструвалась на29 липня 2013р. ні отвіта, ні привіта.Хочемо відвідати сина в Чехіі і ніяк неможемо це зробити. ще ніколи небуло таких проблем. Без зеєстраціі по інтернету на прийом не допускають. ВІДПОВІДІ НЕМА. що нам робити? За місяць каніли закінчуться і ми уже не зможемо виіхати. ДАЙТЕ ЯКУСЬ ВІДПОВІДЬ.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics