Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
08/08/08

Сім інтернет-провайдерів та операторів зв’язку подають в суд на ДП «Константа-Захід»

8 серпня у Прес-клубі відбулося засідання на тему: «Як застрахувати споживачів та інтернет-провайдерів від свавілля комунальних служб і ремонтників?» Його учасники наголосили, шо занепокоєні регулярними пошкодженнями магістральних кабелів під час будівельних і ремонтних робіт у Львові, кількість яких зростатиме темпами геометричної прогресії до Євро-2012. Інтернет-провайдери і оператори зв’язку вважають, що міська влада, яка є замовником більшості робіт, повинна контролювати їх перебіг і позбавляти підряду та ліцензій фірми, які порушують Правила охорони ліній електрозв’язку.

30 липня орієнтовно о 18 годині ДП «Константа-Захід», яке виграло міський тендер на ремонт транспортних магістралей, під час ремонту площі Торгової у Львові, викопало трубу з магістральним оптоволоконним кабелем інтернет- та телефонного зв’язку. Роботи вів екскаватор «KAMATSU» (водій Кизима І.В.) під керівництвом Ковальчука М.Я., який був призначений відповідальним за цю ділянку. Унаслідок несанкціонованого втручання в підземні комунікації, абоненти семи провайдерів та операторів залишилися на кілька діб без інтернету і зв’язку. Постраждали споживачі Шевченківського району Львова.

Трубу, в якій прокладено магістральні кабелі, оператори офіційно орендують у ВАТ «Укртелеком». Ці договірні відносини пітверджені всіма необхідними документами, починаючи від погодження проекту прокладання кабелю, паспорта кабелю і закінчуючи договором оренди з ВАТ «Укртелеком» про місце в каналізації, де прокладався кабель. Роботи з демонтажу покриття в місці, де проходять комунікації, будівельно-ремонтна фірма мала виконувати в присутності представника відповідних служб та Укртелекому або за письмовим погодженням з ними. Але на момент пошкодження кабелю жодної такої санкції не було. На вимогу представників постраждалих фірм, які прибули на місце аварії, ніяких проектів, узгоджувальних та дозвільних документів на проведення робіт надано не було.

Тим самим були грубо порушені «Правила охорони ліній електрозв’язку», затверджені постановою Кабміну, а саме:

- п.6. У межах охоронних зон ліній електрозв'язку і навколо випромінюючих споруд електрозв'язку без письмової згоди операторів телекомунікацій, а також без присутності їх представника забороняється: виконувати різного виду будівельні, монтажні, вибухові і земляні роботи, а також розрівнювати грунт за допомогою бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та іншої землерийної техніки.

- п.18. Підприємства, установи, організації та громадяни, які виконують поблизу охоронних зон ліній електрозв'язку на відстані менше, ніж 25 метрів, будь-які роботи (вибухові, кар'єрні, прокладання комунікацій, будівництво та реконструкцію тощо), внаслідок яких ці лінії може бути пошкоджено, зобов'язані сповіщати не пізніше, ніж за три доби, оператора телекомунікацій про час, місце виконання робіт і про порядок нагляду за їх виконанням, а також надавати за запитом оператора телекомунікацій витяг з планів робіт, списки робітників, залучених до виконання земляних робіт, довідку про нанесення кабельної лінії електрозв'язку на план-схему місця виконання робіт та сприяти оператору телекомунікацій в ознайомленні під розписку робітників, залучених до виконання земляних робіт в охоронних зонах ліній електрозв'язку, з цими Правилами.

-п.19. Підприємства, установи, організації та громадяни, які проводять земляні роботи, у разі виявлення підземних кабелів, що не зазначені у технічній документації на ведення робіт, зобов'язані негайно припинити роботу поблизу виявлених кабелів, вжити заходів для їх збереження і сповістити про це найближчого оператора телекомунікацій.

- п. 22. Під час спорудження або реконструкції будівель, доріг, мостів, ліній енергопостачання із спільним використанням опор для підвіски проводів ліній електрозв'язку та інших об'єктів роботи, пов'язані з упорядкуванням і перенесенням мереж електрозв'язку, виконуються замовниками будівництва та реконструкції відповідно до технічних умов і під контролем операторів телекомунікацій.

У день скоєння порушення представники ДП «Константа-Захід» від коментарів утрималися, а при складанні актів пошкодження кабелю від підпису відмовилися. Дотепер керівництво ДП «Константа-Захід», яке знищило магістральний кабель, категорично відмовляється спілкуватись із постраждалими компаніями та відшкодовувати збитки, які, за попередніми підрахунками, становлять близько ста тисяч грн. Оскільки ситуацію неможливо врегулювати на адміністративному рівні, всі оператори та провайдери вирішили подати колективний позов в суд на винуватця інциденту – фірму «Константа-Захід».

Прес-клуб

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics