Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Flexihostings, hosting - надійний хостинг за конкурентними цінами

Портал «Щоденний Львів» є партнером провайдера Flexihostings. Ми розташовані на сервері провайдера Flexihostings, і рекомендуємо його послуги Вам, своїм відвідувачам. Якщо у Вас виникають запитання, проблеми, чи потрібна допомога для того, щоб стати клієнтом Flexihostings – без вагань звертайтесь до нас, ми посприяємо Вам у цьому.

FlexiHostings тут, щоб забезпечити найкращі та найдоступніші послуги веб-хостингу, котрі включають: спільний веб-хостинг, виділені сервери, напів-виділені сервери, VPS (віртуальні приватні сервери) та багато інших, які з’являються з розвитком нашого бізнесу. FlexiHostings є відділом своєї батьківської компанії Flexi e-Solutions Pty Ltd (ACN 119 070 147), зареєстрованої у Мельбурні, Австралія.

Flexihostings є мультирегіональним провайдером, і надає сервери у 4 різних дата центрах в усьому світі. Усі наші сервери розташовані у датацентрах із посиленою безпекою, резервним живленням, блискавично-швидкими оптоволоконними лініями, і технічною підтримкою 24x7x365. Така кількість дата центрів дозволяє Flexihostings надавати послуги у найближчому до клієнта розташуванні. Відтак, клієнт отримує найвищу швидкодію. Адже, як відомо, що далі сервер від Вас, чи відвідувачів Вашого сайту, то повільніше відбувається обмін даними – саме цього недоліку уникає провайдер Flexihostings.

Ціни доступні, і починаються від $2.75 за місяць. Flexihostings має необмежені можливості, і зможе забезпечити як особисту сторінку, так і масштабний cайт. Якщо Ви оберете віртуальний приватний сервер, або виділений сервер – Ви можете як адмініструвати його самі, так і найняти для нього свого адміністратора, або обрати пакетне рішення, і замовити сервер із адмініструванням Flexihostings, що позбавить Вас потреб адміністрування. Докладніше про наші пропозиції Ви зможете дізнатись на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть запитання чи потреба в україномовній підтримці, або поясненнях, звертайтесь до наших партнерів, представників порталу «Щоденний Львів», за допомогою форми внизу. У них є тривалий досвід керування масштабними, багатокористувацькими проектами, тому вони зможуть надати Вам як додаткові фахові поради, так і роз'яснення щодо наших послуг.

Як з Вами сконтактуватись? Будь-які контактні дані (ел. пошта, icq, skype):

Ваше запитання:

Напишіть теперішній рік у полі справа:

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас