Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

Пишуть про Львів -25% знижка на вікна у Львові
Комуністка Гінзбург знайшла «позитив» у Голодоморі

Комуністка Ольга Гінзбург, голова Державного комітету архівів України, заявила, що Голод в Україні у 30-ті роки не був інспірований владою проти української нації. «Із тисяч документів, що лежать у кожній сільській раді в архівах, чи по кожному якомусь іншому місту є дуже багато позитивного. Витягнути той один документ, що є негативним і світити ним, не є правильно – політично і ідеологічно», – сказала Ольга Гінзбург.

Якщо б це говорила просто комуністка, можна не дивуватись, але ця людина очолює усі архіви у державі!.. А там зберігаються десятки тисяч документів, які підтверджують, що Голодомор був зумисно організованою акцією, скерованою на винищення українського селянина-землевласника, господаря своєї землі. Маса документів ще не опубліковані, але тисячі побачили світ і витягнуті зі спецсховищ під грифом «Таємно».

Якби голова Держкомархіву бодай цікавилась, що раніше видали її підлеглі, то, можливо б, по-іншому оцінила Великий Голод в Україні. Але що позитивного в архівних документах про Голодомор побачила комуністка Гінзбург? Смерть мільйонів українців: дітей, стареньких чи молодих повних життя людей? Катування, знущання, грабунки, біль, канібалізм?.. Чи викорінення з українських сіл селянина-господарника?

Тільки Львівський обласний архів оприлюднив два збірники матеріалів галицької преси, інформаційні та аналітичні записки польської поліції, спогади очевидців і жертв злочину. Польський інститут Національної пам’яті видав польською та англійською мовами книжку про Голод в Україні на основі своїх матеріалів. Опубліковані тисячі розповідей свідків тих жахливий подій на восьми тисячах сторінок... Невже ще сьогодні можуть бути сумніви, що Голод в Україні у 1932-1933 роках цілеспрямовано організований радянською владою у Москві?

Однак цими днями в Україні та світі люди дають гідну відповідь ставленню діючої влади до жертв голодомору. Молодь і численні громадські організації проводять, як ніколи, численні заходи зі вшанування невинно убієнних. А молодіжні організації у Львові, Тернополі та Івано-Франківську закликали людей приєднатись до їхньої ініціативи – голодувати 33 години.

Запалити свічечку і помолитись, просто пам’ятати – це те, що нас просять душі цих мільйонів невинних людей, які померли у стражданнях і болю, які дивляться на нас з небес…
Радіо Свобода

Повернутись до списку статтей

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics